130 мільйонів гривень виділено на відновлення постраждалих населених пунктів області

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
На черговій сесії Дніпропетровської обласної ради прийнято низку бюджетних рішень.

Одне з найважливіших – 130 мільйонів гривень заклали на відновлення постраждалих населених пунктів області, на придбання техніки та обладнання для усунення аварій внаслідок надзвичайних ситуацій, пов’язаних зі збройною агресією РФ.

«Ми здійснили загалом близько 2000 виїздів. На розмінування, подолання пожеж, обстеження територій. 93 людини врятовано. Особливо важким був період вересень-жовтень. Нашим співробітникам довелось працювати на ліквідації масштабних пожеж у Кривому Розі та Дніпрі, долаючи наслідки атак Росії»,
– повідомив Андрій Кульбач, керівник ДСНС.

Додатково 7,5 мільйонів гривень передбачено для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області.

«Затвердили чотири нові програми, які стосуються створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області. Надали згоду на безоплатне прийняття з державної власності до спільної власності територіальних громад підприємств «Дніпро – Західний Донбас» та «Кривбаспромводопостачання». Після прийняття підприємств у спільну власність громад зможемо повністю вирішити питання водопостачання у Синельниківському та Павлоградському районах»,
– додав Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
3 год 19 хв

Все гаразд

02 : 46

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Економіка

Booking.com