Керівник Херсонської спепрокуратури виїхав до звільненого від окупантів Високопілля

Головне фото новини
Фото: Прокуратура у військовій та оборонній сфері
1kr.ua
Керівник Херсонської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері виїхав до смт Високопілля Бериславського району Херсонської області, яке з 16 березня 2022 року було окуповане російськими загарбниками.

Про це йдеться на сайті Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону.

На початку вересня 2022 року Збройні сили України звільнили селище від російської окупації, піднявши український прапор над місцевою лікарнею.

Керівник прокуратури провів зустріч із місцевими жителями, військовослужбовцями та командирами.

«Попри майже зруйноване селище та відсутність газо- і водопостачання, у мешканців Високопілля переважає бойовий дух та патріотичні настрої, які не полишали їх від початку вторгнення разом з надією на скоріше звільнення від мародерів та вбивць», ? зазначив прокурор.
До звільнених населених пунктів повертаються органи державної влади України, зокрема прокурори Спеціалізованої прокуратури Південного регіону продовжують виїзди до вже звільнених територій Півдня України, щоб організувати допомогу мешканцям та військовослужбовцям в облаштуванні життя, у документуванні злочинів, скоєних агресором, а також забезпеченні правопорядку у військових частинах та формуваннях.
Щоб дізнаватись про новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Без тривоги – 5 год 59 хв

Є загроза

05 : 26

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Суспільство

Booking.com