Цьогоріч на Дніпропетровщині у “швидкій” прийняли понад 60 пологів

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
У 2022 році бригади екстреної меддопомоги Дніпропетровщини прийняли понад 60 пологів. Народилося 32 дівчинки та 31 хлопчик.

Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

«Для наших медиків пологи поза лікарнею завжди хвилюючі. Вони мають «вимкнути» емоції, бути сконцентрованими, діяти швидко та виважено. Від цього залежить життя двох людей», – зазначив генеральний директор Дніпропетровського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Радій Шевченко.

У «швидких» та вдома найчастіше народжували жінки у Кам’янському та Криворізькому районах. Там було по 16 таких випадків.

«Найчастіше жінки народжують поза медзакладом, бо запізно звертаються до лікарів. Нині корективи вносить і війна. Наприклад, у Криворізькому районі у породіллі почалися перейми, коли поліцейські вивозили її з-під ворожого обстрілу. У безпечному місці їх вже очікувала «швидка». Прямо в ній лікар прийняв пологи. Народився хлопчик», – розповів Радій Шевченко.

Щоб дізнаватись про новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.