«Потяг перемоги» почав курсувати за новим маршрутом
![«Потяг перемоги» почав курсувати за новим маршрутом «Потяг перемоги» почав курсувати за новим маршрутом](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/c19aac04/565241_4684cae13e3e7d6ea12824c6f3558d5c564ab04c2f2878079c4526b4784b227e1662191545.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Про це повідомляє пресслужба "Укрзалізниці" у Телеграм.
"Вагони "Потяга до перемоги" стають на новий маршрут! Відтепер вони курсуватимуть в складі поїзда №32/31 Запоріжжя - Львів, і розповідатимуть іншим нашим пасажирам історії героїчного спротиву України російським загарбникам", - йдеться у повідомленні.
"Потяг до перемоги" включає в собі 7 пасажирських вагонів, розписаних українськими митцями. Кожен вагон присвячений тимчасово окупованим територіям України та "подвигам українців, які борються, попри тиск окупантів та постійну небезпеку".
Поїзд відправиться із Запоріжжя сьогодні о 15:30, і прибуде до Львова о 10:40 наступного дня.
В "Укрзалізниці" зауважили, що розписані митцями вагони "Потяга до перемоги" - це вагони, що пройшли капітально-відновлювальний ремонт на власних потужностях залізниці, і облаштовані з урахуванням побажань пасажирів.
Щоб дізнаватись про новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"