ЦНАПи Дніпропетровщини прийняли 10 тисяч заяв на компенсацію витрат за розміщення переселенців

ЦНАПи Дніпропетровщини прийняли 10 тисяч заяв на компенсацію витрат за розміщення переселенців

Фото: Перший Криворізький

ЦНАПи Дніпропетровської області прийняли 10 тисяч заяв по соціальній програмі «Прихисток». Найбільше – у центрах надання адміністративних послуг Кривого Рогу, Кам’янського, Сурсько-Литовського.

Про це розповіли під час брифінгу в обласній військовій адміністрації.

«Прихисток – урядова програма. Її запустили цьогоріч у березні. Власники житла, які безкоштовно допоможуть переселенцям із проживанням, можуть отримати від держави 450 гривень на місяць за кожну прийняту людину. Кошти – часткове відшкодування господарям витрат на комунальні послуги», – зазначила заступниця директора департаменту цифрової трансформації, інформаційних технологій та електронного урядування Дніпропетровської ОВА Юлія Кримчак.

Щоб отримати відшкодування, власнику помешкання потрібно звернутися до ЦНАПу. Надати документи на житло, довідки ВПО людей, яких прихистив. Далі написати заяву.

Подати заявку на компенсацію можна і на сайті Прихисток. Там потрібно зареєструватися. Потім внести туди інформацію про наявне житло та готовність прийняти когось із зони активних бойових дій.

Щоб дізнаватись про новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну