Дніпропетровщина готова до опалювального сезону на 75%
![Дніпропетровщина готова до опалювального сезону на 75% Дніпропетровщина готова до опалювального сезону на 75%](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/b69d9c92/564741_ca6435d886abebd6ee65f24d3eac8686ecb09980ab6d4ef335a389f1b8b7f67d1661516769.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Під час холодів в посиленому режимі працюватимуть ремонтні бригади, тому вони оперативно лагодитимуть пошкоджені обстрілами комунікації. Про це під час брифінгу в обласній військовій адміністрації розповів заступник голови ДніпроОДА Максим Беспальчук.
«Попри війну, комунальники проводять планову підготовку до опалювального сезону. В районах області створені оперативні штаби. За планом, до 1 жовтня всі технічні роботи будуть завершені», — сказав він.
До опалювального сезону готують котельні, житлові будинки, школи, лікарні.
«Через війну лишаються ризики пошкодження критичної інфраструктури. Сьогодні аварійні бригади оперативно ліквідують такі пошкодження. У зимовий сезон вони працюватимуть у посиленому режимі. Аби створити додатковий резерв матеріалів та обладнання, ОВА веде перемовини з іноземними донорами», – додав заступник.
Нагадаємо, тарифи на опалення залишаться такі ж, як і в минулому році.
Щоб дізнаватись про новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"