У Раді пропонують заборонити рекламу вздовж доріг

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
Кабмін вніс до Верховної ради законопроєкт щодо використання смуги відведення автомобільних доріг загального користування. Пропонують заборонити розміщення реклами та прокладання інженерних комунікацій та мереж вздовж смуги відведення.

Відповідний законопроєкт №7696 з'явився на сайті ВРУ.

Як зазначається в пояснювальній записці до проєкт, рекламоносії, які розміщуються в смузі відведення доріг не відносяться до складових автомобільних доріг загального користування.

Розміщення реклами вздовж доріг призводить до інформаційного перевантаження дорожньої обстановки, додаткової фіксації погляду водія та збільшенню часу його реакції під час керування автомобілем.

"Зовнішня реклама, незалежно від бажання водія, відволікає на декілька секунд його увагу від дорожньої обстановки та технічних засобів організації дорожнього руху, що може стати причиною дорожньо-транспортної пригоди", - йдеться в документі

Крім того, рекламоносії, що розміщені на узбіччях доріг створюють перешкоди дорожнім механізмам, особливо в зимовий період, що в свою чергу не забезпечує належне утримання проїзної частини та узбіч автомобільних доріг.

Проєктом закону також пропонується врегулювати питання плати за використання смуги відведення автомобільних доріг загального користування суб’єктами господарювання для влаштування заїзду/виїзду, перехідно-швидкісних смуг до об’єкта дорожнього сервісу або на перехрещення смуги відведення автомобільних доріг загального користування інженерними комунікаціями та мережами.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Місто

Booking.com