Кривий Ріг прихистив 70 тисяч переселенців
![Кривий Ріг прихистив 70 тисяч переселенців Кривий Ріг прихистив 70 тисяч переселенців](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/b69d9c92/563732_4dbd39d5e8597395e3e6b9c74e1a1974173dd3f78353bbf37f2194f6f93d7b0a1660546891.jpg)
Фото: ДніпроОВА
Про це йдеться на сайті ДніпроОВА.
До Кривого Рогу переїжджають із Херсонської, Донецької, Луганської, Харківської, Миколаївської областей. А ще – із громад Дніпропетровщини, на території яких ведуться бойові дії. Наприклад, із Зеленодольської — 2,5 тисячі мешканців.
Окрім грошових виплат від держави, у Кривому Розі переселенці отримують допомогу від міста – на лікування або вирішення соціально-побутових проблем.
У Кривому Розі працюють два гуманітарні хаби. Там переселенцям допомагають зареєструватися, знайти житло, отримати медичну, психологічну, юридичну допомогу. А ще - продуктові набори. Є і дитяча кімната.
У місті – 86 тимчасових прихистків. Там людей забезпечують триразовим безкоштовним харчуванням.
Загалом на Дніпропетровщині стали на облік 290 тисяч переселенців, із них 70 тисяч дітей. Проте реальна кількість внутрішньо переміщених осіб у регіоні - більш ніж 300 тис.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/b69d9c92/563731_4dbd39d5e8597395e3e6b9c74e1a1974544698_01d245b2655d9e2ad4222d464a40f6c71660546899.jpg)
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"