Яка ситуація з питною водою у Мар’янському під час воєнного стану
![Яка ситуація з питною водою у Мар’янському під час воєнного стану Яка ситуація з питною водою у Мар’янському під час воєнного стану](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/26228103/562618_fde5067f5b876f2fb605cf004dbcb20699062c95be0a61de84c259e011eec33c1659015082.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Комунальні служби Мар'янського, які знаходяться за 3 кілометри від нинішніх позицій російської армії на окупованій території української Херсонщини працюють зараз не гірше, ніж до війни. А можливо, навіть і краще, бо з’явилось більше роботи, повідомляє начальник Мар’янської ділянки комунального підприємства “Зеленодольський міський водоканал” Сергій Христенко.
Попри обстріли Криворізького району лінії водоканалу цілі, бо лінія проходить достатньо глибоко.
«Вода є регулярно, дякуємо нашим працівникам. Так, триває війна, важко людям, але всі сплачують вчасно», — зазначив Сергій Христенко.
Тариф на водопостачання у Мар’янському зараз 26,10 гривень за один кубометр. У Кривому Розі вартість одного кубічного метра за воду складає 15,97 гривні.
Боржників у селі немає, односельці сплачують за воду справно.
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"