У Кривому Розі розпочата офлайн робота ДЮСШ
![У Кривому Розі розпочата офлайн робота ДЮСШ У Кривому Розі розпочата офлайн робота ДЮСШ](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/26228103/562079_38ed7f3e8a5e5cd11b99a5881159fb32fb1feb39e02f5721832bf2e222426e711658216316.jpg)
Фото: управління преси та інформації
Про це повідомляє Управління преси та інформації Криворізької міськради.
З початком повномасштабного вторгнення Росії криворізькі ДЮСШ перевели на дистанційну форму навчання. В них займалися близько десяти тисяч спортсменів.
Тепер у звичайному режимі офлайн мають можливість працювати тільки ті спортивні школи, які відповідають вимогам воєнного стану та мають тимчасові укриття. Там, де є укриття – заняття проходять у спортшколах з дотриманням усіх правил безпеки.
Ті спортшколи, в яких немає укриттів, отримали можливість проводити заняття у спортзалах звичайних шкіл міста, де укриття є. Також спортсмени, які виїхали за кордон, можуть тренуватися онлайн, а тренери, які також тимчасово перебувають за кордоном, мають вести заняття для своїх вихованців також онлайн.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/26228103/562078_38ed7f3e8a5e5cd11b99a5881159fb32542968_f240f2ac1e25aee20b2c12be02be57021658216355.jpg)
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-канала "Першого Криворізького"