Криворіжці можуть отримати гранти на розвиток бізнесу, ІТ-стартапи або навчання

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
Мешканці Кривого Рогу можуть отримати гранти за програмою «єРобота». Кошти виділяють на створення або розширення підприємств, втілення ІТ-стартапів. А ще навчання у сфері інформаційних технологій.

Про це розповіли під час брифінгу у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

Кожен бажаючий може подати заявку та спробувати отримати грант.

«Держава прагне підтримати малий та середній бізнес у складні часи. Тому запустила програму «єРобота». Кожен бажаючий може подати заявку та спробувати отримати грант», – сказала начальниця управління департаменту правового забезпечення Дніпровської міської ради Ірина Журавльова.

Є декілька грантових програм, додала Ірина Журавльова. На їх втілення передбачили 16 мільярдів гривень. Кошти – від держави та іноземних партнерів.

Мешканці Кривого Рогу та району можуть отримати до 8 мільйонів гривень на створення або розширення підприємств у сфері переробки.

Наприклад – на розвиток меблевого виробництва, дерево чи металообробки. До 250 тисяч гривень – щоб розпочати будь-який мікробізнес.

Передбачені й гранти на будівництво нових теплиць – до 7 мільйонів гривень. На висадку садів – до 400 тисяч гривень за 1 га. Кошти можна витратити на придбання обладнання.

«Щоб скористатися шансом отримати грант, слід подати заявку та представити бізнес-план. Основна вимога – проєкти мають передбачати створення нових робочих місць», – сказала Ірина Журавльова.

Держава виділятиме кошти й на підтримку ІТ-сектору та стартапів у сфері інформаційних технологій – від 750 тисяч до 3,5 мільйонів гривень.

Охочі розпочати кар’єру у цій галузі зможуть отримати стипендії – до 30 тисяч гривень. Їх можна витратити на оплату школи чи курсів. Здобути професію молодшого розробника, аналітика або графічного дизайнера.

Заявки можна подати на порталі «Дія». Переможців обиратиме спеціальна комісія.

Щоб дізнаватись про новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-канала "Першого Криворізького"

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.