Вчитель з Кривого Рогу став переможцем конкурсу «РодовідУчитель – 2022»

Головне фото новини
Фото: ДінпроОДА
1kr.ua
У столиці відзначили переможців Всеукраїнського освітнього конкурсу «РодовідУчитель – 2022». Серед них вчитель хімії з Кривого Рогу.

Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

На конкурс подалися понад 300 учасників, до фіналу потрапили 88. Вони презентували свої дистанційні уроки. А ще технологічну карту до них, дидактичні матеріали та інструкції для учнів.

Обрали педагогів, які найкраще вміють організовувати дистанційне навчання. Мають цікавий досвід та підходи. З-поміж 20 переможців, четверо вчителів з Дніпропетровської області.

Переможці від Дніпропетровщини – вчитель хімії та інформатики з Кривого Рогу Олексій Сіманько, вчитель географії з Верхньодніпровської громади Владислав Морган, вчителька історії та правознавства з Девладівської Яна Шиманчик і вчителька історії з Кам’янського Наталія Приймак.


Олексій Сіманько навчає дітей вже майже 13 років. Викладає у 7-11 класах. Каже, перелаштуватися на онлайн-уроки було непросто. Але завжди притримувався професійного кредо: не просто дати знання, а навчити мислити. Взяти участь у конкурсі педагогу запропонували колеги.

У фіналі вчитель презентував уроки хімії у різних класах. Із семикласниками «вирушили» у віртуальну екскурсію на водоочисну станцію. Там побачили всі етапи фільтрації води. Деякі методи спробували повторити вдома. Із дев’ятикласниками досліджували якість продуктів. У домашніх умовах визначали наявність крохмалю у кетчупі.

«Я переніс додому майже всю препараторську. Часто показую досліди дітям у «прямому ефірі». Використовуємо різні цікаві ресурси: онлайн лабораторії, хімічні симулятори. Отримані знання діти мають використовувати у житті, а вчитель не має бути «головою, що говорить», – сказав Олексій Сіманько.


Усі переможці отримали по 20 тисяч гривень премії, дипломи, срібний пам’ятний знак та подарункове видання Кобзаря.

Організатори конкурсу – Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти та ГО «РОДОВІДсвіт». Провели його вперше.

Щоб дізнаватись про новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-канала "Першого Криворізького"

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Без тривоги – 6 год 41 хв

Є загроза

15 : 21

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Суспільство

Booking.com