У Дії запустили опитування щодо монументу “Батьківщина-Мати” з порушенням Закону — В`ятрович

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
З ініціативи Українського інституту національної пам'яті та Міністерства культури та інформаційної політики України в Дії запустили опитування «Що будемо робити з гербом СРСР на щиті монумента “Батьківщина-Мати”?»

У додатку пропонують обрати один з трьох варіантів:
  • Залишити все, як є.
  • Зняти герб СРСР і залишити щит чистим.
  • Замінити на тризуб — Державний Герб України.
Результати голосування оприлюднять за два тижні.

Нардеп Володимир В'ятрович звернув увагу, що у опитування включено варіант, який є прямим порушенням закону - “залишити все, як є”.


“Законність варіанту «залишити, як є», м’яко кажучи, сумнівна. І нагадує спроби деяких місцевих керівників свого часу пропонувати як варіант зберегти комуністичну назву села чи міста.
Водночас серед варіантів відповіді нема, здавалося б, найочевиднішого – демонтувати цей монумент. Який для багатьох киян, на відміну від Ткаченка, є аж ніяк не «нашою батьківщиною-матір’ю», а совковою лом-бабою. Яку за вказівкою Брежнєва і Щербицького навмисне втулили на печерських пагорбах, щоб спотворити неповторний образ святих київських гір і підкреслити російсько-комуністичне домінування над Києвом.
І от українці, які підтримують демонтаж цієї споруди, не можуть за це проголосувати через банальну відсутність такого варіанту відповіді.”
- написав народний депутат у себе на сторінці у соцмережі.

Щоб дізнаватись про новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-канала "Першого Криворізького"

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Без тривоги – 1 год 17 хв

Є загроза

22 : 02

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Суспільство

Booking.com