Кривий Ріг надає допомогу жителям міста та вимушеним переселенцям
![Кривий Ріг надає допомогу жителям міста та вимушеним переселенцям Кривий Ріг надає допомогу жителям міста та вимушеним переселенцям](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/5125b195/561044_2e12c92090f7ba7ba870fbd6d0c93294528b4c129d5121f5de3b46ac597fac3c1656594278.jpg)
Фото: управління преси та інформації
Про це повідомляє Управління преси та інформації Криворізької міськради.
Військова адміністрація продовжує розвивати відносини з міжнародними фондами, муніципалітетами та організаціями для отримання гуманітарного вантажу, котрий також піде на потреби людей.
В Кривому Розі вже понад 60 тисяч людей, які вимушено покинули свої домівки через війну. Ті, хто проживають в дитячих садочках, школах та гуртожитках, отримають харчування, медичну допомогу та інше за рахунок міського бюджету. Місто об’єднує для допомоги людям представників міжнародних організацій. Вже налагоджені стосунки з УВКБ ООН, Міжнародним комітетом Червоного Хреста, People in Need, Датською Радою у справах біженців, Medicos Del Mundo, ADRA, Rotary, HEKS, Stabilization Support Service, муніципалітетами в різних країнах та іншими.
Військова адміністрація Кривого Рогу активно співпрацює з муніципалітетами, громадськими організаціями і фондами Італії, Іспанії, Німеччини, Франції, Австрії, Польщі, Румунії та інших країн.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/5125b195/561043_2e12c92090f7ba7ba870fbd6d0c93294541888_cfa2d5acd773895c3e47b42866d115261656594312.jpg)
Щоб дізнатись про новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-канала "Першого Криворізького"