Кривий Ріг надає допомогу жителям міста та вимушеним переселенцям

Кривий Ріг надає допомогу жителям міста та вимушеним переселенцям

Фото: управління преси та інформації

Продукти, медикаменти, засоби гігієни та інші необхідні речі закуповуються коштом бюджету Кривого Рогу для допомоги містянам та переселенцям.

Про це повідомляє Управління преси та інформації Криворізької міськради.

Військова адміністрація продовжує розвивати відносини з міжнародними фондами, муніципалітетами та організаціями для отримання гуманітарного вантажу, котрий також піде на потреби людей.

В Кривому Розі вже понад 60 тисяч людей, які вимушено покинули свої домівки через війну. Ті, хто проживають в дитячих садочках, школах та гуртожитках, отримають харчування, медичну допомогу та інше за рахунок міського бюджету. Місто об’єднує для допомоги людям представників міжнародних організацій. Вже налагоджені стосунки з УВКБ ООН, Міжнародним комітетом Червоного Хреста, People in Need, Датською Радою у справах біженців, Medicos Del Mundo, ADRA, Rotary, HEKS, Stabilization Support Service, муніципалітетами в різних країнах та іншими.

Військова адміністрація Кривого Рогу активно співпрацює з муніципалітетами, громадськими організаціями і фондами Італії, Іспанії, Німеччини, Франції, Австрії, Польщі, Румунії та інших країн.


Щоб дізнатись про новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-канала "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну