Мешканці Кривого Рогу просять повернути на лінію три автобусні маршрути
![Мешканці Кривого Рогу просять повернути на лінію три автобусні маршрути Мешканці Кривого Рогу просять повернути на лінію три автобусні маршрути](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/5125b195/560734_1a10ec39bb9a2c07a8d2da0706ce7c82bd89b9bc8002f23388fa62cff936bcb11656079239.jpg)
Фото: Перший Криворізький (ілюстрація)
Петицію зареєстровано на сайті виконкому Криворізької міськради.
Автор петиції Павло Стадник, пише: «Раніше на автобусних маршрутах №228, 228а працювало 10 автобусів і на автобусному маршруті №4 "кінотеатр Зарічний - РОФ-1" працювало 3 автобуси. Але через воєнний стан ці автобусні маршрути перестали їздити. Мешканці північної частини міста відчувають через це незручності».
Також Павло запевняє, що з початку повномасштабного вторгнення деякі комунальні автобуси віддали на потреби ЗСУ.
Криворіжець пише, що мешканці північної частини міста проблематично дістаються центру. Тобто виїхати у напрямку 95 кварталу, Соцміста, площі Визволення можна тільки з пересадками.
Через це просить хочаб частково повернути на лінію автобусних маршрутів №228, 228а і А4.
Ввважає, що це дозволить жителям північної частини міста добиратися до центру міста набагато швидше.
Зазначимо, що станом на 17:20 годину 24 червня петиція набрала 98 голосів криворіжців з 1000 потрібних для того, щоб її розглянули депутати Криворізької міськради.
Підтримати петицію можна тут.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/5125b195/560733_1a10ec39bb9a2c07a8d2da0706ce7c82541552_139090b78172013bb5a73156ec460f761656080595.jpg)