Окупанти проводять в Херсонській області пропагандистське псевдоопитування

Головне фото новини
Фото: Головне управління розвідки України
1kr.ua
Російські окупанти проводять в Херсонській області пропагандистське псевдоопитування.

Про це повідомляє Головне управління розвідки МО.

Російські окупанти в Херсонській продовжують готуватися до псевдореферендуму. Зокрема, для цього на захоплених територіях області проводять фейкове «соціальне опитування».

Громадянам надходять дзвінки з телефонного номеру 74994263534. Людям пропонують відповісти на низку маніпулятивних запитань, які мають вплинути на їхнє ставлення до росії, війни, окупації та особисто путіна.

Основні питання стосуються обстановки у регіонах, у самому Херсоні. Також задають питання «місцевій владі», що треба зробити, щоб покращити умови життя.

Дізнаються ставлення людей до «спеціалньої військової операції в Україні», російської армії тощо.

«Результати» псевдоопитування можуть видати як ілюстрацію лояльності місцевого населення до окупантів. Адже жодного контролю щодо «чистоти» підсумку такого «дослідження» немає і бути не може», — повідомляють у ГУР.

Більшість жителів тимчасово окупованих територій Херсонщини відмовляються відповідати на запитання окупантів. Ті ж, хто під тиском погоджується, не можуть дати щиру відповідь через побоювання за власну безпеку.

Відтак, навіть якщо проведення так званого «референдуму» буде неможливим, область можуть спробувати «приєднати» на підставі результатів «соціального дослідження», де українці, начебто, «висловили підтримку окупаційного режиму».

Нагадаємо, що згідно опитування 2018 року, проведеного групою «Рейтинг» в рамках проекту «Портрети регіонів», 68% жителів Херсонської області відчувають гордість за те, що вони є громадянами України. 65% вважають, що українська мова повинна бути єдиною державною.

Підписуйтесь на telegram-канал "Першого Криворізького".

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Без тривоги – 7 год 49 хв

Є загроза

01 : 04

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Україна

Booking.com