Рівність і толерантність: на фест соцреклами прийшли криворіжці із різними поглядами на дражливі теми

Головне фото новини
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У Кривому Розі стартував фестиваль соціальної реклами. Напочатку фестивалю виступив співорганізатор фесту, який зазанчив, що соціальна реклама стосується не лише виборів та куріння.

Під час фестивалю планується показ короткометражок, в яких мова йде про права людей. Програму показу складено разом зі словенцями, які займаються фестивалем креативності Golden Drum.

Переглянути соцрекламу прийшли близько 70 городян.

Читайте також: Жінка чи чоловік - не має значення. Криворожанки взяли участь у конференції Української асоціації представниць правоохоронних органів

Міжнародний фестиваль соцреклами Molodiya Festival відбувається у кінотеатрі Мультиплекс. Захід проводиться за підтримки ініціативної групи "рівні у кривому".

Відеоісторії створені разом із міжнародними правозахисними організаціями. Усі вони про рівність і толерантності.

«Безпечні умови рівних можливостей передбачають здатність долати стереотипи, бути відкритим до розуміння та прийняття інакшості, самореалізацію людини, яка поважає свободу та гідність – традиційні цінності розвинутого суспільства», - йдеться у повідомленні організаторів заходу «Прості відео про складні теми».

Покази розпочались із роликів про проблеми працевлаштування людей із аутизмом, про несприйняття людей із різним віросповіданням, кольором шкіри, розрізом очей одне одного, про спроби політиків заборонити журналістам говорити правду, проблеми людей із різними складними захворювання. Також один із роликів нагадав людям про розповсюдження нелегальної зброї та наслідків. Глядачі мали можливість переглянути короткометражки про дискримінацію людей із ВІЛ-позитивним статусом та ЛГБТ+ людей.

Читайте також: Як до представників ЛГБТ спільноти ставляться мешканці Кривого Рогу

Відероботи нагадали і про проблему сімейного насилля, зокрема, економічного.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
1 год 10 хв

Все гаразд

07 : 00

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Суспільство

Booking.com