Жінка чи чоловік - не має значення. Криворожанки взяли участь у конференції Української асоціації представниць правоохоронних органів

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Співробітниці Криворізького Полку патрульної поліції та Криворізького відділу поліції взяли участь у Першій конференції Української Асоціації Представниць Правоохоронних Органів.

Чоловіки і жінки повинні мати рівні права, працюючи у правоохоронній системі. Оскільки наразі не всі в Україні погоджуються із цією тезою, була створена асоціація, яка займається гендерно чутливими питаннями.

Про те, як і чому необхідно сприяти забезпеченню рівних можливостей? Для жінок і чоловіків у правоохоронних органах України, сьогодні, 15 листопада у Києві говорили 150 співробітниць різних структур поліції- патрульної, слідчих органів тощо.

Участь у заході брали також і представниці Королівськоії Канадськоії Кінноії Поліціії, які розповіли під час панельної дискусії про подолання гендерної упередженості серед правоохоронців.

Зокрема, учасники заходу говорили про те, що жінки можуть і мають займати і керівні посади у структурних підрозділах Національної поліції України. Один із спікерів заходу заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич сказав: "Ми не зважаємо - жінка чи чоловік. Ми розглядаємо лише одне - чи спроможна людина виконувати ті чи інші завдання. Жінки є не лише на керівних посадах, а і у таких підрозділах, як КОРД".

У Криворізькому відділі поліції редакції повідомили, що наразі погони мають 253 особи з числа працівників районних та міського відділів поліції. А у Полку патрульної поліції Кривого Рогу редакції повідомили, що нині там працюють 156 інспекторок, 11 жінок працюють за вільним наймом.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
30 мин

Все хорошо

01 : 44

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com