С совещания мэр ушел раньше. Обыски команды Вилкула в Кривом Роге продолжаются

С совещания мэр ушел раньше. Обыски команды Вилкула в Кривом Роге продолжаются

Фото: Первый Криворожский

Обыски в исполкоме горсовета сегодня, 6 июня, с 9:50 утра проводятся государственной фискальной службой и Днепропетровской областной прокуратурой.

Об этом нашим журналистам стало известно на месте события.

В исполкоме горсовета сейчас работают около 40 сотрудников правоохранительных органов.

В муниципальный центр услуг и центральный вход исполкома горсовета криворожане попасть на данный момент не могут. В здание пропускают только сотрудников исполкома.

По информации редакции, следственные действия могут проводиться в управлении коммунальной собственности города, отделе по вопросам государственного архитектурно-строительного контроля.

С совещания с главами районов, которое проходило утром в исполкоме горсовета, городской голова, как утверджают источники, ушел несколько раньше, чем было запланировано.

Главы некоторых районов в присутствии прессы пытались узнать где находятся представители прокуратуры.

К вооруженным сотрудникам органов, которые возле центрального входа исполкома не пропускали людей в здание, обратился Сергей Неженцев, глава Центрально-Городского районного в городе совета: «Где тут сотрудники прокуратуры, с которыми можно решить вопрос? Я ж не могу находиться здесь все время».



Фото: Вячеслав Волк

Відео: Вячеслав Волк

Коментарі (12)

абрам

12:03, 06 червня 2017

Да ставте вы уже своего усова.Какая налогоплательщикам разница кто их обворовывать будет.

lawyer-KR

12:29, 06 червня 2017

чёт, не видно муниципальной гвардии........

Пи......ж

14:10, 06 червня 2017

lаwуеr-КR, облогороженные ночные сторожа ( понты для списания денег)

11051964

13:00, 06 червня 2017

Нацгвардию в горисполкоме видиш? Нет. А она там есть. Както так.

Іван Сірко

13:47, 06 червня 2017

Doll, щоб тебе не злякати

Галия

14:07, 06 червня 2017

ЛІНА КОСТЕНКО
Часом мені здається, що існує якийсь мозковий центр, що працює на самоліквідацію цієї держави, навіть не так руками її ворогів, як зусиллями власних тут ідіотів...

Bek

14:12, 06 червня 2017

он пошёл искать удота

lawyer-KR

14:14, 06 червня 2017

А хотелось бы прочитать так -- С СОВЕЩАНИЯ МЭР УШЕЛ РАНЬШЕ и под конвоем. ОБЫСКИ КОМАНДЫ ВИЛКУЛА В КРИВОМ РОГЕ ПРОДОЛЖАЮТСЯ

Mafia

15:06, 06 червня 2017

Крысы бегут с корабля))

Вадюшкин

18:15, 06 червня 2017

А кумушкину фирму уже арестовали,или она так продолжает отмывать денежку?

vayder

20:56, 06 червня 2017

Алферову потрусите. Она за 30 не хило накрала у няничек и воспитателей. Спросите в любом школьном или дошкольном заведении как эта наглая особа гнобит всех кто хочет выйти из ее шайки. Если вытрусить всё что она украла, то 3-4 садика можно открыть в городе.

cokolov

20:19, 07 червня 2017

Вилкул как партизан чует все раньше ,или его предупредили ,диду тикай диду

Обережно, кліщі: як криворіжцям уберегти себе від укусів

Обережно, кліщі: як криворіжцям уберегти себе від укусів

Фото: Перший Криворізький

Навесні та восени спостерігається підвищена активність кліщів. Як криворіжцям уберегти себе від укусів кліщів – читайте у матеріалі.

Про це повідомляє «Перший Криворізький» із посиланням на сайт Держспоживслужби у Дніпропетровській області.

Кліщі можуть нападати на людину у будь-який час дня і ночі, у будь-яку погоду. Як правило, їх менше в суху спекотну погоду і більше в прохолодну, похмуру.

Загальноприйнятий міф: кліщі сидять на деревах і падають нам на голову. Але насправді кліщі перебувають не на високих деревах, а на траві та кущах і чіпляються до тих, що проходять повз. Учепившись за штанину або светр, кліщ повзе вгору у пошуках місця, зручного для укусу. Процес присмоктування не викликає больових відчуттів (у своїй слині кліщ містить знеболюючу речовину, яка й вгамовує біль від укусу).

Потрапивши на тіло «господаря», кліщ починає інтенсивно харчуватися, напиваючись кров’ю. Іноді цей процес триває до кількох днів. Кліщі спроможні поглинути кров у кількості, яка сотні разів перевищує масу тіла.

Кліщі присмоктуються до людей не лише під час перебування на природі, але й через деякий час, після відвідування зеленої зони, залишившись на одязі, речах. Існує ризик нападу кліщів в електричці, автобусі, якщо поряд є попутники, які повертаються з лісу. Крім того, кліщі можуть заноситися до житла людини з букетами квітів, собаками, іншими тваринами.

На відміну від комарів крізь одяг кліщі кусати не можуть. Їм потрібна відкрита шкіра. Улюблені місця для укусів — на рівні поясу, під гумкою від штанів, під колінами, на шиї, на підключичних, пахвових та пахових ділянках, за вухами.

На території України кліщі переносять хворобу Лайма (іксодовий кліщовий бореліоз), кліщовий енцефаліт, туляремію тощо серед людей, а також піроплазмоз серед собак. Від хворої людини до здорової збудники цих захворювань не передаються.

При відвідуванні місць, де можуть бути кліщі, рекомендуємо дотримуватися таких заходів:
  • збираючись до лісу, одягайтесь так, щоби не залишати відкритими руки, а особливо ноги. Це, зокрема, стосується дітей, які будуть на природі надто активними. Тому, збираючись в місця потенційної небезпеки, потурбуйтеся про правильний одяг. Він обов’язково має бути з прилеглим коміром і манжетами. Украй небажаний ворсистий одяг: як правило, в ньому розміщується безліч кліщів. Голову слід покривати головним убором;
  • кожні 30 хвилин не забувайте оглядати відкриті ділянки тіла. Особливо ретельно обстежуйте ділянки тіла, покриті волоссям;
  • вдома одразу змініть одяг, білизну, ретельно його огляньте, виперіть та випрасуйте. Не можна залишати цей одяг біля ліжка чи спати в ньому. Витрушування одягу не позбавляє від кліщів;
  • якщо разом з вами на природі перебував ваш собака - його теж слід оглянути на наявність кліщів до того, як впустити до помешкання;
  • використовуйте репеленти (засоби, що відлякують кліщів). Препарати слід купувати в аптечній мережі, наносити відповідно до інструкції. Користуватися репелентами слід з урахуванням особливостей свого організму. При виникненні алергічних реакцій необхідно звернутися до лікаря.

Якщо все-таки до вас присмоктався кліщ, не радимо відривати його відразу. Такі маніпуляції загрожують тим, що ви відділите лише тулуб паразита, а хоботок його залишиться глибоко у шкірі, що може потім викликати запалення. Тому радимо звернутися по допомогу до найближчого лікувального закладу.

Посилання скопійовано в буфер обміну