У Дніпропетровській області судитимуть бойовика з Росії на прізвисько Мамонт

У Дніпропетровській області судитимуть бойовика з Росії на прізвисько Мамонт

Фото: ssu.gov.ua

У січні цього року у селі Олександрівка Нікопольського району Дніпропетровської області співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією затримали бойовика самопроголошеної «ДНР» на прізвисько «Мамонт».

Слідство встановило, що 41-річний громадянин Російської Федерації свідомо прибув на тимчасово окуповану територію Донецької області у листопаді 2015 року.

Він брав активну участь у протистоянні з українськими військовими на боці терористів у складі угруповання «белые лебеди».

Слідчі управління Служби безпеки України у Дніпропетровській області скерували до Новомосковського міськрайонного суду обвинувальний акт стосовно правопорушника за частиною 1 статті 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами)та частиною 1 статті 258-3 (Створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.



Коментарі (2)

Богдан

14:19, 17 травня 2017

результат очевиден,смерть или плен

Дюдюка

19:09, 17 травня 2017

Почему боевик из РФ, если боевик из ДНР...

Велика субота 2025: значення свята, традиції та заборони

Велика субота 2025: значення свята, традиції та заборони

Фото: Перший Криворізький

Страсний тиждень, який триває перед Великоднем, завершується Великою суботою — днем скорботи про Ісуса Христа, якого розіп'яли у п'ятницю. Страсна, або Велика Субота в 2025 році припадає на 19 квітня.

Цього дня віряни моляться, йдуть до храму та завершують підготовку до святкування Великодня, який в 2025 році християни східного та західного обрядів відзначатимуть одночасно — 20 квітня.

Більше детально про Великодні свята та їх значення, а також як приготуватися до святкування Воскресіння Христового – читайте в нашій спецтемі «Великдень 2025».

Велика субота, яку ще називають Тихою, є скорботним днем, як і всі попередні дні Страсного тижня. Її вважають днем примирення та всепрощення.

У Страсну Суботу згадують поховання Ісуса Христа. У Євангелії розповідається про те, як Йосип Аримафейський домігся від Понтія Пілата дозволу передати йому тіло Христа для поховання. Але спочатку він намастив його пахощами, а потім загорнув у біле полотно – плащаницю.

Поховали Ісуса Христа в печері в Йосиповому саду й заклали вхід камінням. Після смерті дух Спасителя спустився в пекло та вивів звідти душі праведників.

У ніч з Великої суботи на Великдень не прийнято спати. Зазвичай віряни проводять цю ніч на церковній службі. Якщо ж немає змоги піти до храму — можна запалити свічку та помолитися вдома перед іконою.

У Велику суботу заборонено:
  • вживати м’ясо, молочне та алкоголь – триває суворий піст;
  • сваритися, голосно веселитися та лихословити.

Натомість можна прибирати в домі, готувати святкові страви, пекти паски.

Посилання скопійовано в буфер обміну