Криворожанка, яка зірвала прапор з пошкодженої квартири, вибачилась за свій вчинок

Фото: Перший Криворізький
Про це повідомляє журналістка «Першого Криворізького», яка поспілкувалась з нею.
У коментарі на камеру голова ОСББ підтвердила свій вчинок, пояснивши, що її особисте ставлення до напису на прапорі спонукало її до таких дій. Вона також зізналася, що не була обізнана з історичним та культурним значенням цієї фрази в контексті війни.
«Я знала, що прапор — це святиня конституційна, державна, і що її паплюжити матюками якось, на мій погляд погляд, не потрібно було. І тільки тому я так вчинила. Якщо цей вчинок розцінюють всі як сепаратизм, то я вибачаюсь за це все», — сказала жінка.
Анна визнала, що їй не слід було знімати прапор; замість цього варто було обговорити це питання з його власником, Віктором.
Віктор, зі свого боку, повідомив, що більше не має претензій до голови ОСББ, оскільки вона особисто вибачилася перед ним та журналісткою, яка була свідком інциденту. За його словами, конфлікт вичерпано.
«Я цю людину знаю не перший рік. Це не російський агент Кремля, як багато хто писав у коментарях під тими постами. Це наша людина, це бабуся нашого будинку. Тут у дворі у нас усе добре, вона працює, справляється зі своїми завданнями», — додав чоловік.
За тиждень аварійники Кривбасводоканалу усунули 234 пошкодження трубопроводу

Фото: Перший Криворізький
Про це повідомляє «Перший Криворізький» з посиланням на сайт Кривбасводоканалу.
Як ми писали раніше, у Кривбасводоканалі пояснили, чому кількість аварійних ситуацій в мережах зросла в 10-15 разів.
Труби зазнали значного руйнування іржею через довготривалу відсутність води в 2023-2024 роках. Також інфраструктура продовжує руйнуватися через постійні обстріли та гідроудари в мережах внаслідок блекаутів.
Також, через те, що водозабір тепер знаходиться за понад 150 кілометрів від Кривого Рогу, суттєво погіршилася якість «вхідної» води, особливо в теплі сезони року. Для забезпечення якості води кількість хімічних реагентів, що використовує Кривбасводоканал, збільшилася в 5-6 разів.
Проблемою також є те, що більшість підприємств, які забезпечували українські водоканали хімічними реагентами, зараз знаходяться на тимчасово окупованій росіянами території чи не працюють внаслідок війни. Тому реагенти необхідно завозити з-за кордону.