7 квітня - Благовіщення Пресвятої Богородиці

Главное фото новости
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
7 квітня православні християни відзначать Благовіщення Пресвятої Богородиці. Також у цей день святкують Всесвітній день здоров'я, Міжнародний день бобра і День народження регбі.

Благовіщення Пресвятої Богородиці - це один з найбільших свят, що передує Вербної неділі в квітні і Великодня в травні 2021 року.

Що сьогодні не можна робити

Як і на всі великі православні свята, в Благовіщення Пресвятої Богородиці не можна важко фізично працювати. Ключове правило - не сваритися, не впадати в зневіру, не пліткувати і не зневажали. Не можна давати в борг, щоб не накликати невдачі, не можна вирушати в поїздки, навіть якщо вони сплановані заздалегідь. Жінкам не можна стригти і фарбувати волосся, шити, в'язати, не варто до вечора займатися приготуванням їжі.

Наші предки вірили у такі погодні прикмети 7 квітня:

  • гроза - буде тепле літо і хороший урожай горіхів;
  • сиро - чекайте великий врожай грибів;
  • сонячно і безхмарне небо - влітку буде багато гроз.
Іменини сьогодні святкує Тихон.

У США 7 квітня святкують День пива, День кавових кексів, у Вірменії - День материнства і краси, в Мозамбіку - День жінок, в Чехії - День освіти.

7 квітня в історії

У 1348 році в Празі був заснований Карлов університет, один з найстаріших в Європі і перший слов'янський університет.

У 1795 році у Франції був прийнятий закон, який ввів метричну систему і визначив одиниці довжини - метр і маси - кілограм.

У 1827 році англійський фармацевт Джон Уокер почав продавати винайдені ним сірчані сірники.

У 1926 році стався замах британки Віолетти Гібсон на життя італійського диктатора Беніто Муссоліні, але куля лише зачепила його ніс.

У 1927 році американський вчений Герберт Айвс провів перший публічний телевізійне мовлення на велику відстань - з Нью-Джерсі в Нью-Йорк, передавши через мережі зображення тодішнього міністра торгівлі Герберта Гувера, майбутнього президента США.

У 1948 році вступив в силу статут Всесвітньої організації охорони здоров'я. Нині цей день відзначається як Всесвітній день здоров'я.

У 1957 році здійснив останню поїздку останній тролейбус Нью-Йорка.

У 1964 році IBM оголосила про народження легендарної System / 360. Мейнфрейми цього типу будуть довго лідирувати на ринку і складати основу комп'ютерного парку більшості країн світу.

У 1975 році в Парижі пройшов останній концерт Deep Purple за участю Річі Блекмора.

У 1994 році почався геноцид в Руанді - були вбиті прем'єр-міністр і бельгійці з його охорони, а за 100 днів загинули 937 тисяч осіб.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество