Із Міжнародним днем волонтерів та волонтерок

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Сьогодні, 5 грудня, відзначається Міжнародний день волонтерів.

Перший волонтерський рух було започатковано у 20-х роках ХХ сторіччя, коли після Першої світової війни молодь відновлювала будинки та ферми, які були зруйновані під час протистоянь між військовими. В Україні волонтерський рух особливо активно почав розвиватися з 2013 року під час Революції Гідності.

Саме завдяки допомозі волонтерів та волонтерок, які надсилали медикаменти, продукти та військове спорядження на початку бойових дій у Донецькій та Луганській областях наші воїни змогли протистояти ворожим військам.

Зараз українські волонтери та волонтерки активно допомагають у боротьбі із розповсюдженням коронавірусу — передають у лікарні медикаменти, маски, антисептики, піклуються про людей, які знаходяться на самоізоляції.

У Кривому Розі активно розвинений волонтерський рух. Волонтери і волонтерки допомагають військовим, які боронять цілісність та незалежність нашої держави у зоні АТО та ООС, допомагають у боротьбі із COVID-19, опікуються тваринами, піклуються про стан навколишнього середовища та екології. У 2020 році криворіжці створили волонтерську платформу для допомоги людям з інвалідністю . Є і організації, які годують тих, хто опинився у скрутному становищі, допомагають немовлятам, які народились раніше запланованого терміну.

У 2013 році Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун заявив, що у світі налічується кількасот мільйонів волонтерів та добровольців.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
33 мин

Все хорошо

08 : 37

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com