Криворіжці створили волонтерську платформу для допомоги людям з інвалідністю

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
Журналістка редакції «Першого Криворізького» поспілкувалася з членами громадської організацї міста «Рух без меж» під час першої робочої зустрічі представників волонтерської платформи «Підкріплення».

Зауважимо, у Кривому Розі живуть більше 30 тисяч людей з інвалідністю, які кожен день стикаються з перешкодами під час звичайної прогулянки дорогами та тротуарами міста.

«Уявіть себе в пустелі посеред ночі. Без їжі, телефону і ножа. Приблизно так відчуває себе людина на візку з пробитим колесом, незряча людина, якій терміново треба до лікарні, будь-яка людина з інвалідністю, яка має перетнути кільце 95-го кварталу», - говорить голова ГО «Рух без меж» Юрій Понькін.

У Кривому Розі сьогодні живуть

На робочій зустрічі присутні більше 10 волонтерів та членів «Рух без меж». Сьогодні останні планують показати волонтерам технічні та етичні моменти правильного супроводжувати людей із інвалідністю.

Також сьогодні планують обговорити алгоритм звернення людини з інвалідністю до Підкріплення та спектр допомоги, яку зможуть надати волонтери: супроводити з пункту А у пункт В, здійснити покупки чи вкрутити лампочку тощо.
Юрій Понькін говорить, що платформа «Підкріплення» діятиме у соцмережах Instagram та Facebook. Допомога надаватиметься лише особам, що мають інвалідність, підтверджену документально.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Фортуна
  • 1
  • 0
  • Ответить

Молодцы что отстаивают свои права, интересы,нужды.Тяжело им наверное живётся у нас в стране.

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Общество