Онлайн прем'єра 2020: у театрі Кривого Рогу розпочалася інверсивна вистава за мотивами байок Григорія Сковороди

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
23 жовтня у театрі Тарса Шевченко почалася прем'єра інверсивної вистави за мотивами байок Григорія Сковороди, яку підготували кілька десятків криворіжців, частина з них має інвалідність.

Виставу підготували у рамках інклюзивного проєкту «Краще разом», який існує з 2016 року. У минулому році актори та акторки мистецького проєкту виступили з виставою у Кривому Розі, Маріуполі, Києві та Львові.

Через карантин у залі кількість глядачьких місчь обмежена. Але організатори транслюють виставу.

Перед виставою у фоє театру глядачі мали можливість узяти участь в інтерактивній інклюзивній мандрівці, переживши досвід людей з інвалідністю — спробували писати шрифтом Брайля, вивчили кілька слів жестовою мовою, пересувалися на інвалідному кріслі та наосліп, долаючи «міські» бар’єри.
До театральної постанови у цьому році залучені 30 криворіжців, 15 з них з інвалідністю з різними нозологіями - синдром Дауна, ДЦП, аутизмом, остеогенез та інші. Присутні у глядацькому залі дотримуються правил карантину - сидять через одне місце і у масках.

Раніше редакція сайту «Перший Криворізький» розповіла як у акторів інклюзивного проєкту проходили репетиції вистави під час карантину.

Інклюзивний мистецький проєкт «Краще Разом» реалізується на базі культурно-громадського центру ШELTER+ завдки підтримці Українського культурного фонду та Європейського Союзу за програмою House of Europe.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
42 мин

Все хорошо

04 : 56

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Культура

Booking.com