Для криворізьких першачків почали проводити знайомство зі школами

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
29 серпня у гімназії №46 Кривого Рогу відбулось свято "День знань" для учнів та учениць першого класу. Цього року тут організували два перших класи, загальна чисельність учнів — 40 осіб.

Враховуючи карантинні вимоги, введені через поширення коронавірусу, криворізькі першачки не мали спільної зі старшокласниками "лінійки", повідомляє журналістка 1kr.ua.

Для дітей та батьків першачків провели годинне свято "Здрастуй, школо!". Молодшим школярам показали клас, розповіли правила поведінки у навчальному закладі, діти мали кілька ігор, до яких залучили і батьків.

Читайте також: Як розповідати дітям про коронавірус

Гру провели на відкритому повітрі, а до класу та їдальні, яка водночас є актовою залою, працівниці школи проводили батьків двох класів окремими групами. Окремо заводили і виводили із приміщення і рідних та близьких дітей, які пішли у перший клас. Школа забезпечена санітайзерами. Переважна більшість батьків не одягли маски. Нагадаємо, що діти з 1 по 4 клас маски не мають носити.

Читайте також: Як у школах Кривого Рогу буде відбуватися вимірювання температури та дотримання соціальної дистанціїЕсли Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город