Як у школах Кривого Рогу буде відбуватися вимірювання температури та дотримання соціальної дистанції

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Температуру щодня будуть вимірювати лише працівникам закладів освіти Кривого Рогу, а у дітей будуть питати про самопочуття та візуально оглядати. Такі рекомендації прописані у постанові Головного санітарного лікаря України. Про це повідомила директорка Департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради Тетяна Кріпак.

Також чиновниця розповіла, що усі заклади освіти Кривого Рогу забезпечені пірометрами. А у коридорах та класах шкіл уже поклеєні стрічки розмежування потоків учнів.

«Сьогодні всі наші заклади працюють над тим, як будуть діти потрапляти до школи, обов’язково повинна бути соціальна дистанція. Заклади освіти, які мають багато запасних входів, будуть відкривати їх на вхід і вихід дітей. А ті заклади, де такої можливості немає, будуть змінювати режим роботи, тобто працювати у декілька змін, щоб уникнути скупчення людей», - говорить Тетяна Кріпак.

Читайте також: В українських школярів перевірятимуть знання, отримані під час карантину

У шкільних їдальнях будуть розводити дітей, враховуючи кількість дітей за столами (за одним столом має сидіти не більше 4 учнів) та дистанції між столами.

Тетяна Кріпак говорить, що для усіх закладів освіти Кривого Рогу неможна розробити уніфіковані правила, тому вони розробили пам’ятки для керівників, а МОЗ та МОН у свою чергу рекомендації щодо організації навчання під час всеукраїнського карантину.

Нагадаємо, що учням 1-4 класів можна буде перебувати в школах без масок і респіраторів.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
40 мин

Все хорошо

19 : 49

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com