Оренда державного і комунального майна в Україні буде відбуватися через електронні аукціони

Главное фото новости
Фото: pixabay.com
1kr.ua
3 червня на засіданні Уряду було затверджено новий Порядок передачі державного та комунального майна в оренду. Відповідну постанову прийнято з доопрацюванням протягом 3-х днів. Про це повідомив пресцентр Кабінету Міністрів України.

Раніше редакція «Першого Криворізького» повідомила, що Кабмін схвалив законопроєкт про електронні трудові книжки і призначення пенсій.

Нові механізми передбачають, зокрема, передачу майна виключно через електронну торгову систему, оприлюднення інформації за результатами аукціону, запровадження онлайн-моніторингу.

Кабінет Міністрів України впевнений, що електронні аукціони забезпечать рівний доступ усіх зацікавлених потенційних орендарів до майна.

«Проведення ефективних, прозорих аукціонів забезпечить збільшення надходжень до державного та місцевого бюджетів. В свою чергу, це сприятиме розвитку ринкового середовища і, як наслідок, збільшенню кількості робочих місць та самозайнятості населення», - зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Новий Порядок поширюється на передачу в оренду державного та комунального майна, що знаходиться на балансі державних та комунальних підприємств, державних та місцевих органів, Національної та галузевих академій наук, тощо.

Нагадаємо, що об'єкт нерухомості в центрі Кривого Рогу передали в приватну власність.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
1 час 0 мин

Все хорошо

03 : 43

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com