Криворіжці вийшли на майдан

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Сьогодні, 21 листопада, біля стели із фото криворіжців, полеглих за територіальну цілісність і Незалежність Украни, зібрались близько 70 мешканців міста.

Люди прийшли відзначити День Гідності та Свободи, як і щороку після Євромайдану та Помаранчевої Революції, які починались із протесних акцій саме у цей день у 2004 та 2013 роках.

Перший раз українців обурила фальсифікація результатів виборів на користь Януковича - результатом протестів тоді стало проведення третього туру виборів Президента України, яким у 2005 році став Віктор Ющенко. А у 2013 році укранців вийшли вимагати від тоді вже президента Януковича підписання Угоди про асоціацію із ЄС. Результатом Євромайдану стала втеча із України згодом засудженого Януковича, обрання п'ятого Президента України Петра Порошенка, підписання Угоди про асоціацію із ЄС. Після почалась окупація українських територій Російською Федерацією та анексія українського півострова Крим.

«Студенти за європейську інтеграцію», Кривий Ріг - за європейський вибір», «Зека - геть»: з такими гаслами вранці 29 листопада 2013 року вулицями Кривого Рогу пройшли криворізькі студенти. І то був не перший мітинг у місті. Більше про учасників Революції Гідності з Кривого Рогу

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 19 час 3 мин

Есть угроза

26 : 10

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com