Більше 2 мільйонів мешканців Дніпропетровщини вже підписали декларації із сімейними лікарями

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У Кривому Розі та Дніпропетровській області загалом понад 2,4 мільйони жителів вже обрали лікаря «первинки». Це більше 74%, повідомив департамент охорони здоров’я облдержадміністрації.

Нагадаємо, що базовими медичними установами вторинного рівня у Кривому Розі стали лікарня №2 для дорослих пацієнтів та лікарня №8, у якій чиновники планують створити дитячий медичний центр.

«У квітні 2018-го стартувала національна кампанія «Лікар для кожної сім’ї». За цей час понад 74% мешканців Дніпропетровщини обрали своїх фахівців. Укласти декларацію можна у будь-якому медзакладі, незалежно від місця проживання та прописки – в області усі центри первинної медико-санітарної допомоги вже підключені до системи eHealth», – розповіли у департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

Нагадаємо, що підписати декларацію можна, зробивши кілька простих кроків. Спочатку – обрати медичний заклад та сімейного лікаря, терапевта або педіатра. Із переліком можна ознайомитися на сайті. Потім – звернутися до реєстратури. При собі слід мати мобільний телефон, паспорт, ідентифікаційний код, за потреби – свідоцтво про народження дитини.

Відмовити у підписанні декларації лікар може тільки якщо вже набрав оптимальну кількість пацієнтів. Для терапевта – 2 тисячі, для сімейного лікаря – 1800, для педіатра – 900 людей.

Читайте також: Як знайти необхідну інформацію про сімейного лікаря, терапевта, педіатра або медзаклад первинки

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
34 мин

Все хорошо

05 : 14

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com