В Україні у громадських місцях можуть з’явитися фандомати для збору пластикових пляшок

Главное фото новости
Фото: vezha.vn.ua
1kr.ua
У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України проаналізують закордонний досвід із влаштування спеціальних автоматів для збору пластикових та алюмінієвих пляшок – так званих «фандоматів» у громадському просторі. Про це повідомляє прес-центр Міністерства.

Фандомати - це автомати, які обмінюють пластикові та інші пляшки, наприклад, алюмінієві, на гроші або спеціальні чеки. Такі автомати отримали свою назву від німецького слова «pfand», яке дослівно перекладається як «застава». Вони можуть визначати об’єм і вагу тари, а сканер – розпізнавати близько 30 тисяч штрих-кодів і в точності ідентифікувати об’єкт.

У Міністерстві зазначають, що зміни планують вписати у ДБН Б.2.2-5:2011 «Благоустрій територій», які встановлюють вимоги щодо нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів благоустрою незалежно від їх підпорядкування та форми власності.

Читайте также: Бачиш кучу- роби більше, - криворіжці обурені горами сміття на контейнерному майданчикуЕсли Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
43 мин

Все хорошо

03 : 26

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com