Окрема палата у лікарні для одночасного перебування дітей з батьками, - Мінрегіон пропонує зміни

Главное фото новости
Фото: Ілюстративне фото «Перший Криворізький»
1kr.ua
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України пропонує передбачати у лікарняні палати із розрахунку на 1 дитину та з можливістю перебування в ній батьків. Про це розповів заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Нагадаємо, що чиновники Кривого Рогу планують створити дитячий медичний центр на базі лікарні №8. Кажуть - таке рішення КабМіну.

Читайте також: У Кабінеті Міністрів України визначили базові лікарні у Кривому Розі

«Звичайно, що все це буде залежати від відділення, в якому перебуває дитина, та від її захворювання, але де це буде дозволено і можливо робити, то обов’язково це передбачати», — сказав Лев Парцхаладзе.

У Міністерстві стверджують, що такі зміни – це комфорт маленьких пацієнтів та спокій їхніх батьків, які зможуть бути поряд зі своєю дитиною.

Такі палати будуть мати необхідне обладнання, спальні місця, як для пацієнта, так і для його батьків, а також окремі туалет та душ з можливістю безбар’єрного доступу до них для усіх груп населення, у тому числі, людей з інвалідністю та інших маломобільних груп.У проекті нових ДБН пропонується переглянути вимоги щодо:

  • місткості лікарняних палат – як звичайних, так і для батьків з дітьми або мам та новонароджених;
  • комфорту в палатах та забезпеченості їх санітарними кімнатами;
  • спеціального обладнання для палат;
  • інклюзивності медичних закладів;
  • проектування службових приміщень для персоналу;
  • влаштування публічного простору лікарень: вимоги до проектування холів, рецепції, приймального відділення, кафе, аптеки, місць для дитячих візків, зони очікування;
  • рекуперації та вентиляції.
Проект нових ДБН розробляється за участі Міністерства охорони здоров’я України, фахівців галузі, експертів та громадськості.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
29 мин

Все хорошо

05 : 58

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com