Ветеранів та ветеранок з Кривого Рогу запрошують долучитися до проекту професійної підготовки та перекваліфікації

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
Активісти української організації, яка співпрацює з агентством ООН з питань міграції (МОМ), у серпні завітають до Кривого Рогу, щоб провести 2-денний тренінг з перетворення військових навичок у цивільну професію.

Тобто усі бажаючі ветерани, які хочуть змінити професію, або підвищити кваліфікацію, можуть долучитися до проекту і скористатися можливістю отримати грант до 400 євро на проходження курсу для отримання нового фаху. Щоб стати учасником проекту потрібно заповнити анкету тут.

Читайте також: Криворізький учасник Invictus Games доводить ветеранам, що після війни є життя


Громадські діячі організації «Центр зайнятості вільних людей» розповідають, що у травні стартував проект професійної підготовки та перекваліфікації для ветеранів і ветеранок. Учасники та учасниці з Києва, Львова та Дніпра вже пройшли 2-денні тренінги, захистили заявки на отримання гранту і невдовзі розпочнуть навчання за обраними курсами.

Проект пропонує:

- 2-денні тренінги про те, як інтегрувати військовий досвід у цивільну професію;
- індивідуальні гранти на навчання та перекваліфікацію у розмірі до 400 євро;
- 1-денні тренінги із розвитку навичок самопрезентації, лідерства, фінансової грамотності, ведення переговорів та ефективного діалогу, тайменеджменту тощо;
- поради персонального кар’єрного консультанта, який допоможе розробити індивідуальну стратегію працевлаштування.

«Мова йде про курси, які обирає ветеран. Тривалість курсів має бути до 6 місяців і вартість до 400 євро. Учасники проходять дводенний тренінг, обирають собі курси, заповнюють заявку, проходять співбесіду і їм оплачують навчання на обраних курсах», - розповіла представниця громадської організації «Центр зайнятості вільних людей» Світлана Чернетевич.

Читайте також: 170 нацгвардійців у Кривому Розі присягнули на вірність народові України

Більш детальну інформацію про проект та громадську організацію можна знайти тут.

Проект впроваджується Міжнародною організацією з міграції за фінансування Європейського Союзу. ГО «Центр зайнятості Вільних людей» є Виконавчим партнером проекту та реалізує його в Київській, Дніпропетровській та Львівській області.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Общество