Що саме потрібно для того, щоб створити патронатну родину

Що саме потрібно для того, щоб створити патронатну родину

Фото: Ілюстративне фото Перший Криворізький

Потурбуватися про малечу, батьків яких позбавляють прав на опіку, можуть патронатні сім’ї. Вони отримують за це заробітну плату. Про це повідомили у Службі у справах дітей Дніпропетровської облдержадміністрації.

«На жаль, не всі батьки відповідально ставляться до виховання дітей. Деяких служба вимушена позбавляти їх батьківських прав. Поки оформлюють всі документи, хлопцям та дівчатам потрібен притулок. У цей час приходять на допомогу патронатні сім’ї. Вони турбуються про дітей і отримують за це зарплату», – розповіли у Службі у справах дітей Дніпропетровської облдержадміністрації.

Читайте також: Перші кроки батьків, діти яких контактували з хворими на кір, щоб запобігти недузі

Аби створити патронат, треба звернутися до центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та до Служби у справах дітей. Там нададуть детальну інформацію та перелік необхідних документів. Кандидати мають пройти навчання й отримати певні рекомендації.

Патронатним вихователем може бути громадянин України віком не молодше 35 років, який має досвід виховання дитини, відповідні житлові умови, гарний стан здоров’я. Серед вимог також - фінансова спроможність.

Патронатні вихователі отримуватимуть зарплату та соціальну допомогу для піклування про дітей.

«Патронату родину утворюють не обов’язково чоловік та дружина. Це можуть зробити, наприклад, жінка та її сестра. Одна вихователь, інша – її помічник», – пояснили у Службі у справах дітей Дніпропетровської облдержадміністрації.

Читайте також: Криворізьким батькам розповіли про необхідність самовдосконалення заради майбутнього дітей

Комментарии (1)

Александр Поль

09:28, 24 мая 2019

"Патронатні вихователі отримуватимуть зарплату та соціальну допомогу для піклування про дітей" - видали мы таких, одних вон уже годами посадить не могут, за то что тело дочери сожгли. (гуглим Кудрявцевы, кто не в курсе).

Ссылка скопирована в буфер обмена