Криворізьким батькам розповіли про необхідність самовдосконалення заради майбутнього дітей

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У Кривому Розі кілька десятків батьків зібрались на освітній форум, який відбувся за ініціативи громадської організації «Основи свідомості».

Протягом усього дня у приміщенні ЦДЮТ «Дружба» учасникам форуму розповідали про важливість прийняття зважених рішень щодо дитини.

Ольга Янцевич-Федишина розповіла про те, що вирішувати проблему булінгу в новій українській школі ще не навчились. Прийняття Законів не вирішує усіх проблем – до сих пір вчителі та директори навчальних закладів не готові приймати заяви дітей та батьків про боулінг. Хоча в законі сказано – достатньо усного звернення, яке має реєструватись адміністрацією школи. Тому батькам потрібно гуртуватись, займатись самоосвітою, щоби вміти відстоювати права дітей. Також важливо навчитись розрізняти справжній булінг від звичайного конфлікту.

Експертка Катерина Гольцберг розповіла про помилки батьків, які готують дітей до школи. Високий інтелект дитини не свідчить про її готовність йти до школи. В першу чергу батькам треба провести фізіологічний тест – філліпінський – рука дитини має через голову дістати до протилежного вуха. Також дитина має вміти пройти десять кроків по бордюру без підтримки дорослого. Також експертка радить звертати увагу на мовленнєвий розвиток дитини. Якщо дитина іще не говорить фразами – йти у школу їй зарано.

Один зі спікерів Віталій Коваленко, розповів присутнім батькам про необхідність вивчення дітьми фінансової грамотності. Для цього існують спеціальні ігри, в які грають зі школярами. Але, зауважує експерт, потрібно і самим батькам вміти створювати «фінансову подушку», тим самим бути прикладом дітям. Вміння таймінгувати та розпоряджатись фінансами дітям допоможе і під час навчання, і у дорослому житті.

Віталій Фурманюк, голова ГО «Основи свідомості» нагадав присутнім про те, що такий форум проводиться у Кривому Розі вдруге. Приєднатись до батьківського руху у Кривому Розі можна написавши повідомлення організаторам Форуму у фейсбуці.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
1 час 58 мин

Все хорошо

12 : 27

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com