Про великодні традиції українського народу розповіли криворіжцям студенти УКУ

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
25 квітня вперше до Кривого Рогу завітали члени студентського братства Українського Католицького Університету з акцією «Великдень разом».

Великдень Разом – акція, створена студентами Українського католицького університету з метою об’єднання громади навколо спільних цінностей і традицій святкування українського Великодня.

Читайте також:
Чи планувати криворіжцям на великодні і травневі вихідні пікнік на природі

Організатори розповіли журналістам інформаційного порталу «Перший Криворізький», що акція «Великдень Разом» вперше була проведена у 2010 році у Львові. Після чого члени студентського братства вирішили подорожувати з акцією у Мелітополь, Запоріжжя, Суми і врешті-решт приїхали до Кривого Рогу.

У Кривий Ріг дівчат зі студентського братства Українського Католицького Університету з акцією «Великдень разом» запросив отець Іван Талайло.

«Наше студентство вже другий рік поспіль організовує акцію «Великдень Разом» і от отець Іван запросив нас приїхати в Кривий Ріг, щоб провести приготування до Великодня і тепер от малюємо писанки, проводимо майстер-класи.

У Кривому Розі таку акцію ми проводимо вперше, але завжди раді, коли нас запрошують проводити такі заходи у різні міста України. Для обміну спільними традиціями. Вже завтра (у п‘ятницю,- прим.ред.) ми відправляємося у Мелітополь», -
розповіла організаторка акції Леся Кравчук.Захід відбувся у каплиці Василія Великого. Великдень - дуже важливе свято, чия історія сягає сивої давнини. Існують численні традиції, звичаї та прикмети, учасники акції навчилися виготовляти писанки, ляльок-мотанок співати гаївки та побавилися у великодні забави.

Також до заходу приєдналися журналісти нашого інформаційного порталу, щоб розповісти мешканцям Кривого Рогу про акцію та Великодні традиції. Нижче ви можете переглянути відео.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
34 мин

Все хорошо

02 : 31

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Культура

Booking.com