Криворізькі журналісти і блогери можуть позмагатись за Премію імені Володимира Гончара

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У Кривому Розі в пам’ять про журналіста та громадського діяча Володимира Гончара заснували премію. Ідея з'явилась торік під час вечора пам'яті Володимира Гончара.

Про заснування щорічної Премії для журналістів і блогерів Кривого Рогу імені Володимира Гончара повідомляє його дружина, головна редакторка інформаційного агентства «Експерт-КР» Ольга Гончар (Хвостова). Позмагатись за неї можуть окремі журналісти, блогери або редакції.

Автори та авторки мають бути родом із Кривого Рогу або працювати у нашому місті.

Премію заснувала родина Гончарів за підтримки ГО «Об’єднання Відповідальних Громадян», одним із співзасновників якої був покійний журналіст Володимир Гончар.

Матеріали, які подаються на конкурс, можуть бути будь-якого жанру, тривалості та місця публікації (он-лайн видання, телебачення, газети, радіо). Написані вони мають бути українською або російською мовами.

Принципи журналістської етики та міжнародні стандарти мають бути обов'язково дотримані авторами матеріалів, які подаються на конкурс.

Читайте також: Криворіжці зібрались на вечір пам‘яті журналіста Володимира Гончара

Подати матеріали можуть автори матеріалів, читачів, спілки, організації тощо. Не розглядатимуться матеріали, які містять дискримінаційні месседжі, ознаки заможності, та матеріали комерційного характеру.

Роботи, які подаються на конкурс, мають бути опубліковані впродовж календарного року - 1 січня – 31 грудня 2018 року.
Пропозиції до розгляду в конкурсі приймаються до 7 квітня кожного року на електронну адресу [email protected] або в роздрукованому вигляді чи на носіях на поштову адресу: 50065, вулиця Соборності, 32 (для Ольги Гончар).

Лауреати премії імені Володимира Гончара, отримають диплом та грошову частину премії:
- Перша премія – 5 000 (п’ять тисяч гривень) або еквівалент 200$
- Друга премія – 2 500 (дві з половиною тисячі гривень) або еквівалент 100$
- Третя премія – 1 000 (одна тисяча гривень) або еквівалент 50$
Засновники Премії затверджують склад журі з 5 знаних, авторитетних осіб, та координують роботу журі.

*Володимир Гончар - криворізький журналіст, який раптово пішов з життя на 41-му році життя (12 червня 2014 року). Володимир працював журналістом на комунальній телерадіокомпанії Рудана, де мав кілька авторських проектів, зокрема, «ІнспекціяПО», у якій він підіймав суспільно-політичні теми. Також Володимир Гончар був редактором друкованого тижневика «Вестник Кривбасса», депутатом міської ради, долучався до громадського життя міста.

Читайте також: Розгляд справи журналіста, якого вдарили в обличчя на комунальному підприємстві у Кривому Розі, відклали


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество