У версію «захищав сина» криворізькі зоозахисниці не вірять, вимагають звільнити поліцейського

У версію «захищав сина» криворізькі зоозахисниці не вірять, вимагають звільнити поліцейського

Фото: Первый Криворожский

Активісти з Кривого Рогу звернулися до Міністра Міністерства внутрішніх справ України Арсена Авакова, голови Національної поліції України Сергія Князєва, начальника Головного управління Нацполіції у Дніпропетровській області Віталія Глуховері з вимогою взяти на особистий контроль справу поліцейського, який поранив собаку.

Нагадаємо, редакція сайту «Перший Криворізький» повідомляла, що полісмен поранив собаку та нібито намагався її спалити. Згодом правоохоронець розповів, що він намагався захистити сина від пса. Він схопив вила, які потрапили під руки, поранив собаку. Детальніше читайте тут.

Криворізькі активісти та зоозахисники обурені такими діями. Вони звернулися до міністра МВС, голови Нацполіції та начальника ГУНП у Дніпропетровській області.

Далі редакція цитує текст листа криворізьких зоозахисників:

«Заступником начальника-начальником кримінального відділення поліції на станції Кривий Ріг-Головний Криворізького відділу поліції у Дніпропетровській області, майором поліції Олександром Руденко під час спалювання листя та інших рослинних залишків, зібраних на території свого подвір’я, що є надзвичайно шкідливим для здоров’я людей екологічного стану міста і є прямим порушенням низки норм чинного законодавства, на очах у сусідів, наколов на вила безпритульну тварину та живцем кинув її у полум’я.

Дякуючи сумлінним громадянам тварина не встигла згоріти заживо. В той час, як очевидці викликали на місце злочину поліцію та рятували беззахисне створіння, Олександр Руденко, затято продовжував підкидати сміття у багаття.

Читайте також: Кріворожанін, звинувачуваний у знущанні над собакою на очах у дитини, дійсно працює в поліції

Заява про кримінальне правопорушення Довгинцівським відділенням поліції була зареєстрована в журналі Єдиного обліку №3877 від 2 березня 2019 року. Всупереч статті 8 Закону України «Про Державне бюро розслідувань», замість невідкладного внесення відповідних відомостей до ЄРДР та негайного повідомлення про це начальника (керівника) територіального управління ДБР (Держбюро розслідувань, - прим. авт) працівники даного відділення, керуючись принципом «мы своих в беде не бросаем», приховали даний факт та переклали обов’язки слідчого ДБР на дільничного офіцера Довгинцівського відділу поліції.

Нам забракне паперу, щоб передати усю бурю емоцій, що переповнила більшість населення міста після оприлюднення ганебних дій співробітників, нещодавно реформованої поліції.

Нам огидно спостерігати, як офіцер поліції, що урочисто присягався з гідністю нести високе звання поліцейського, рятуючи своє «керівниче крісло», заради уникнення покарання, перетворився на блазня, годуючого громадськість нісенітницями про уявну оборону дитини, яку ніхто не бачив та не зафіксувала відеокамера.

Нам не є зрозумілим як «носій зброї», наділений правом застосування найбільш суворого заходу примусу, нездатний об’єктивно оцінити ступінь наявності та небезпечності посягання, відрізнити уявну загрозу від реальної…. Не усвідомлює, що «надіта» на вила тварина вагою 2 кг явно закінчила своє посягання, а подальша «оборона» через «самоспалення» є неправомірною.

За порушення Правил етичної поведінки поліцейського, аморальну поведінку, службову невідповідність, задля поновлення довіри населення до поліції, яка є основним критерієм оцінки ефективності діяльності органів і підрозділів поліції, вимагаємо звільнити з лав правоохоронних органів заступника начальника-начальника кримінального відділення поліції на станції Кривий Ріг-Головний Криворізького відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області майора поліції Олександра Руденко».


Комментарии (36)

Aleksbond85

13:33, 07 марта 2019

Интересно а у зоозащитников есть видео инцидента? Или только их слова? И вообще предлагаю каждому зоозащитнику взять по пяток собак к себе домой, кормить, выгуливать на поводке, какашки в пакетик убирать...вот это будет действительно правильный поступок

Александр Поль

13:51, 07 марта 2019

Зоофи... ой, зоозащитники, какие ваши доказательства? "«оборона» через «самоспалення»".

za_pravdu

14:49, 07 марта 2019

***дит как дышит, а дышит часто!!!
Это просто *** в человеческом обличии. Жизнь - бумеранг, мент!

leopardic

15:10, 07 марта 2019

Эту *** в погонах. - на нары , урод ,это не человек , че

leopardic

15:15, 07 марта 2019

Эта *** в погонах должна страдать теперь всю жизнь , гори в аду ,сволочь , даст Бог,_ накажут так, что ,мало не покажется,..или выльется на его детях, урод .

Александр Поль

16:29, 07 марта 2019

Бога нет, угомонись леопардик... а если бы был, то то, что ты написало - грех.

Алекcaндр

18:35, 07 марта 2019

Александр Поль
недашковский, заткнись убогий!

A_non

10:04, 09 марта 2019

Ты несусветный долб**б!

doktorrrr

17:02, 07 марта 2019

Ага, его бы так на вилы .

Эйяфьядлайекюдль

17:32, 07 марта 2019

У зоозощитников нет доказательств чего, простите? Того, что именно он это сделал? Так ведь и не отрицает же. Вот только изложение обстоятельств подкрепить ничем не может. Еще раз. В частное подворье бродячие псы, если есть забор, не заходят. У него нет забора что ли? Тем более, ели во дворе есть свои собаки. Если это случилось за пределами двора, то что он делал там с вилами? Значит, принес из двора, а это время. За которое собака, если бы действительно напала на ребенка, были бы последствия. Хотя бы порванная одежда. Этого нет. И вообще. А был ли мальчик? Короче, объяснение о непредумышленном и внезапном поступке вызывают сомнения.

Эйяфьядлайекюдль

17:40, 07 марта 2019

Что можно убирать вилами?

Эйяфьядлайекюдль

17:44, 07 марта 2019

Ты не ответила на мой вопрос. Вилы - это орудие для уборки?

no

22:11, 07 марта 2019

*** ты подзаборная. Верит она ему. ***.

Эйяфьядлайекюдль

17:54, 07 марта 2019

В такой ситуации я просто зашла с ребенком во двор. И все. И нет никакой проблемы. Я верю, что собаки бросаются на велосипеды, на машины, на покупателей с ароматной едой в сумках. Но вот чтобы напала просто так, внезапно отделившись от стаи, одна - нет не верю.
А насчет вил - мутнота. Я же тоже в частном секторе живу. Вилами копают. Копать еще рано. Земля слишком мокрая. Плюс заморозки впереди. Это вам, квартирным, такие объяснения кажутся правдоподобными.

Эйяфьядлайекюдль

18:23, 07 марта 2019

Чип это что? Электронное устройство без элемента питания, носитель информации. То есть за конкретную халатность, а скорее присваивание средств, выделенных на операцию, что уже уголовка, может и должен ответить человек или группа людей, к этому причастная. Что вы сделали, чтобы это произошло?

Ссылка скопирована в буфер обмена