Любов для всіх: у віддаленому районі Кривого Рогу активістки й активісти провели акцію

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Вчора, 17 лютого, у Тернівському районі Кривого Рогу активісти та активістки ГО «Протего» провели публічну акцію. Криворіжці пропонували усім теплий чай та давали листівку з нагадуванням: «любов гріє більше, ніж чай, кожен має право на любов».

«Більшість активностей, направлених на громаду Кривого Рогу, зазвичай проходять в центрі, а про жителів спальних районів майже ніхто не згадує.

«Протего» хоче підвищувати видимість ЛГБТ-спільноти в усьому місті. Тому ми будемо рівномірно географічно розподіляти активності - починаючи від Північного, і завершуючи Інгулецьким ГЗК.

Проведення акції стало можливим завдяки підтримці ГО «Київпрайд» та Фонду з прав людини посольства Королівства Нідерландів. Розмалюємо Кривий Ріг у веселку разом», - зазначають у «Протего».

Читайте також: Толерантні годівниці з'явились у одному зі скверів Кривого Рогу

До заходу долучилися більше 50 мешканців Тернівського району міста. Як повідомив редакції директор ГО «Протего» Генрі Дем'яновіч, переважна більшість зацікавлених у заході - молодь, частина з якої погодилась сфотографуватись.

Директор ГО «Протего» Генрі Дем'яновіч розповів редакції сайту «Перший Криворізький», що члени та членкині організації заздалегідь повідомили про захід райвиконком, надіславши електронного листа.

Генрі каже, що він був приємно вражений формою співпраці із органом місцевого самоврядування - криворіжець дивується, мовляв, із чиновниками теж можна спілкуватися електронною поштою. Представник виконкому Тернівської районної у місті ради зв’язався з ГО напередодні проведення акції, а потім відвідав локацію проведення акції.

Читайте також: Не хочу боятися любити, - представники ЛГБТ-спільноти провели Марш рівності в Кривому Розі

Правоохоронцям про захід повідомили самі чиновники, але, за словами Генрі, поліцейські не прийшли. Акція відбулась без ексцесів та провокацій.

Генрі Дем'яновіч говорить: більшість містян, які проходили повз палатку із чаєм на листівками, подумали, що це якась політична агітація. Містяни радо брали листівки активістів, спілкувались із ними й погоджувалися з основним месседжем організаторів: «любов гріє більше, ніж чай, кожен має право на любов».

Читайте також: Або ховай громадянську позицію - або не буде роботи, - у Кривому Розі розповіли про дискримінацію членів спільноти ЛГБТ+

*фото редакції надали активістки й активісти ГО «Протего»
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
38 мин

Все хорошо

08 : 37

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com