Поліцейські закрили кримінальне провадження по факту нападу на головну редакторку сайту «Перший Криворізький»

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Правоохоронці закрили кримінальне провадження, яке було відкрито після того, як на головну редакторку сайту «Перший Криворізький» Софію Скибу напав бізнесмен. Про закриття справи повідомив адвокат Максим Гореліков.

Нагадаємо, 15 вересня 2018 року наша редакторка виконувала посадові обов’язки та висвітлювала зібрання мешканців житлового масиву Кресівський-2. Люди вийшли на мітинг, оскільки виступали проти будівництва теплиць на 6 земельних ділянках без документів. Вони стверджували, що забудовники (а серед них, ймовірно, можуть бути громадяни Ларіоненко та Борисюк) ведуть будівництво без дозвільних документів.

Під час зйомки на Софію Скибу напав представник забудовника Олександр Борисюк. Зазначимо, що чоловік відмовився представлятись, його ім’я сказали мешканці Кресівського-2. Чоловік заважав нашій головній редакторці знімати, кидався на камеру та хапав її за руки.

Про це редакція сайту «Перший Криворізький» раніше повідомляла тут.

Дані по факту нападу на нашу редакторку були внесені до ЄРДР не протягом доби, як це передбачено законодавством. Подробиці тут.

Під час заходу, присвяченому безпеці журналістів, який відбувся у Кривому Розі 18 січня, заступник начальника Криворізького відділу поліції Микола Верповський пообіцяв розібратись у ситуації, що склалась

Наразі стало відомо, що правоохоронці закрили справу. Вони стверджують - нема складу злочину.

Читайте також: Кривий Ріг і Дніпропетровська область на другому місці по кількості нападів на журналістів

За словами мешканців житлового масиву Кресівський-2 аналогічна ситуація відбувається з забудовами теплиць. Люди кажуть, що документів на будівництво у підприємців нема, але будівництво продовжується й надалі.

Кримінальні провадження щодо псування земель і самоправства теж закриті, повідомив редакції адвокат Максим Гореліков. Юристи оскаржуватимуть це рішення. Редакція продовжує слідкувати за розвитком подій.

Читайте також: Підозрюваних у нападах на активістів, депутатів і журналістів в Кривому Розі поки не знайшлиЕсли Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
23 мин

Все хорошо

01 : 47

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Происшествия

Booking.com