Кінотеатри та клуби України потрібно обов’язково облаштовувати системами протидимного захисту – проект ДБН

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Згідно запропонованих змін до ДБН щодо закладів культури та дозвілля (ДБН В.2.2-Х:201Х «Культурно-видовищні та дозвіллєві заклади») у театрах, кінотеатрах, музеях, клубах, концертних залах, цирках окрім обов’язкового облаштування автоматичних систем пожежогасіння потрібно також обов’язково облаштовувати системи протидимного захисту.

Читайте також: В Україні дозволять проектувати кухні-ніші

«Пожежа – це дуже небезпечне явище. Сьогодні у чинних ДБН прописана обов’язковість влаштування лише систем протипожежного захисту.

Своєчасне попередження людей та захист від впливу диму під час евакуації є надважливим. Експертні оцінки говорять, що робота систем протидимного захисту може мінімізувати на 10% можливість виникнення аварійних ситуацій під час пожежі. Тому ми враховуємо таку пропозицію в ДБН «Культурно-видовищні та дозвіллєві заклади»
, — повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лева Парцхаладзе.

Також Лева Парцхаладзе зазначив, що зараз в будівельних нормах не передбачені вимоги щодо часу евакуації із закладів культури та дозвілля у складі багатофункціональних комплексів. Тому в оновлених ДБН також пропонується зазначити ці вимоги щодо розрахунків гранично допустимого проміжку часу евакуації, що має значно зменшити кількість можливих травм при евакуації.

Проект нових ДБН розробляється ПАТ «КиївЗНДІЕП» на заміну чинного ДБН В.2.2-16-2005 «Культурно-видовищні та дозвіллєві заклади» та розповсюджується на проектування нових і реконструкцію існуючих однозальних і багатозальних будівель і споруд закладів культури та дозвілля, окремо розташованих та вбудованих у багатофункціональні центри.

Читайте також: Незабаром справляти нужду на зупинках громадського транспорту в Україні стане законно
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
40 мин

Все хорошо

19 : 33

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com