В Україні дозволять проектувати кухні-ніші

Главное фото новости
Фото: prom.ua
У проекті нових державно-будівельних норм В.2.2-Х:201Х «Житлові будинки. Основні положення» пропонується дозволити у квартирах з двома та більше кімнатами проектувати кухні, не відокремлені від інших приміщень стінами – так звані кухні-ніші.

Читайте також: Вскоре справлять нужду на остановках общественного транспорта в Украине станет законно

«Хочемо прибрати ще одну застарілу норму в ДБН – проектувати квартири лише з традиційним покімнатним плануванням, запровадивши можливість використовувати сучасні планувальні рішення, зокрема, проектувати кухні-ніші.

Сьогодні це дозволено робити лише в однокімнатних квартирах. Ми пропонуємо впровадити можливість такого проектування і для квартир більших габаритів – двокімнатних, трикімнатних і так далі»
, - зазначив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.


Лев Парцхаладзе сказав, що це дозволить ефективніше організовувати житловий простір та сприятиме створенню більш комфортних умов проживання.
Відтак, згідно із запропонованими змінами, допускається передбачати кухню-нішу, якщо вона буде обладнана електричною плитою та механічною витяжною вентиляцією.

Проект нових ДБН розробляється ПАТ «КиївЗНДІЕП».

Читайте також: Как в Кривом Роге выглядит дом, который рассыпается по кирпичам


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Jerol
  • 2
  • 1
  • Ответить

И в каждой квартире прослабить несущие стены

MIRAMAX
  • 6
  • 1
  • Ответить

Кривому Рогу нужна реновация хрущёвок!

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Украина