Буде абсурдно: залаштунки мистецького проекту, який підготували криворіжці з інвалідністю для городян

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
20 січня криворіжців запрошують на допрем’єрний показ вистави інклюзивного мистецького проекту «Краще разом».

Журналісти інформаційного порталу «Перший Криворізький» поспілкувалися з організаторами та учасниками інклюзивного проекту. Пропонуємо зазирнути залаштунки вистави у нашому відео нижче.

«Люди, які беруть участь у інклюзивному проекті – це люди із ДЦП, синдромом Дауна, аутизмом, сліпі та на візках. Тому до кожного потрібен свій підхід, і коли Уляна (учасниця проекту, - авт.) танцює, під час виконання головної ролі, то іноді не всі розуміють, що ця людина не бачить», - розповів Роман Морозов, менеджер проекту «Краще разом».

Читайте також: З 2500 криворізьких дітей з інвалідністю 19 займаються в спортивних школах міста

Раніше редакція нашого сайту повідомляла, що у рамках цього проекту криворіжці з інвалідністю готують виступи для українського загалу. Вже у жовтні всі учасники проекту почали готуватися до прем’єрних показів перфоменсу у Кривому Розі та ще у двох великих містах України.

І вже 20 січня о 16:00 у палаці культури «Центральний» (44 квартал) відбудеться перед прем’єрний показ вистави за мотивами твору Льюїса Керрола «Полювання на Снарка». Вхід вільний.

«Ми запрошуємо вас переглянути нашу абсурдну виставу про те, як екіпаж корабля на чолі з ватажком Будодзвіном відправляється на пошук чогось, що зветься Снарком.

Можливо, і ви побачите у виставі інклюзивного мистецького проекту «Краще Разом» з англійським сюжетом в українських реаліях щось про одвічні пошуки сенсів, чи то про щастя, чи то про мандри українських заробітчан»,
- пишуть організатори проекту волонтери культурно-громадського центру ШELTER+.

Читайте также: Більше 1000 дітей з інвалідністю вчаться в школах Кривого Рогу
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
35 мин

Все хорошо

06 : 19

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com