Криворожские чиновники Рождество встречают со священниками, которые не признают ПЦУ

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
В Кривом Роге городской голова, секретарь горсовета и другие чиновники посетили праздничную службу в Спасо-Преображенском Соборе, где службу проводил Ефрем (Иван Кицай). Он ни разу так и не заявил, что поддерживает единую церковь в Украине.

Кроме Юрия Вилкула и Сергея Маляренко в эту церковь пришли Татьяна Малая - управделами исполкома, глава райсовета в Тернах Виталий Солод.

Напомним, Криворожский и Никопольский митрополит Ефрем ранее засвидетельствовал верность канонической Украинской Православной Церкви (руководство в Москве) во главе с Митрополитом Онуфрием.

Отметим, что Ефрем не признает Православную церковь Украины, которая в воскресенье получила Томос об автокефалии.

Читайте также: Ни слова о Томосе: в храме Рождества не вспомнили о ПЦУ

Отныне церковь должна стать независимой от Москвы, которая совершает агрессию по отношению к нашему государству.

Фотография священника Ефрема и его имя-фамилия "висят" на сайте Русской православной церкви Московского патриархата. Криворожский секретарь Рады церквей Роман Морозов считает, что в таком случае нужно так и назвать Ефрема - священник Русской православной церкви.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

СВІТЛО язичникам
 • 0
 • 0
 • Ответить

Автокефальної української церкви НЕМА.

Канонічний РОЗКОЛ на ТРИ диявольськи черепки відбувся саме українського православ’я і більше ніякого, тому що стамбульський патріархат тільки ПРИДБАВ українських рабів, а ті «раби, підніжки, грязь Москви», що відійшли від московського патріарха Кирила, потрапили наСЦУ – у власність до візантійського хазяїна Варфоломія, а НЕ до самостійної, від будь-якого іноземця, української церкви, якої взагалі НЕ існує в християнській природі, тому що, вся Україна КАНОНІЧНО пошматована – РОЗДІЛЕНА на ТРИ окупаційні зони впливу ІНОплемінними рабовласниками – «великими господинами, отцами нашими»: Гундяєвим, Бергольєм і Архонтонісом – «князі віку цього свавільно РОЗДІЛИЛИ, РОЗ’ЄДНАЛИ та ЗНЕВАЖИЛИ», – з молитви про Українську Православну Церкву.

Отже, «пастирі безглузді» (Іс. 56:11) українців: Березовський, Шевчук, Думенко добровільно ВИБРАЛИ рабство, хто у москалів (фіно-тюркського гібриду, ч.1 ст.3 КРФ), хто у латинян, римлян, ватиканців (НЕ італійців, бо існує Італійська церква на чолі з кардиналом), хто у візантійців (НЕ греків, бо у греків є своя помісна Церква).

Перевага перебування у рабстві саме у візантійців і саме у КАНОНІЧНОМУ рабстві (яке треба ще й ОПЛАЧУВАТИ українцям із власної КИШЕНІ), за умов, що Київський Патріархат і УАПЦ аж ніяк НЕ перебували в рабстві у москалів, є наявність витвору рук людських – «томосу», якому ПОКЛОНЯЮТЬСЯ як божеству візантійському, за умов відсутности, серед присутніх, самого божества візантійського Варфоломія (московського Кирила, латинського Франциска, Прем. 14:17), що є запорукою вірного КАНОНІЧНОГО ІНОплемінного ІДОЛОслужіння рабів заморському ідолові-рабовласникові.
«Потім цього нечестивого звичаю, що з часом утвердився, дотримувалися, як закону, і за повелінням володарів (Варфоломія-порошенки) статую (пергамент томосу) шанували, як божество. Кого (Варфоломія) в лице люди не могли шанувати через віддаленість проживання, того віддалене лице вони зображали: робили видимий образ шанованого царя, щоб цією старанністю полестити відсутньому, ніби присутньому. …а народ, захоплений красою оздоби (томосу), того, якого невдовзі перед тим шанували, як людину, виз¬нав тепер божеством. І це було спокусою для людей, тому що вони, підкоряючись або нещастю (відсутности канонічности), або тиранству (олігарха і нацмена порошенки), неповідомлене Ім’я прикладали до каменів і дерев. Потім не досить було для них помилятися у пізнанні про Бога, але вони, живучи у великій боротьбі неуцтва, таке велике зло (канонічне ідолослужіння) називають світом», Прем. 14:16-17,20-22.
Отже, рукотворний та оздоблений шматок пергаменту «томос», що написаний для рабів мовою-духом рабовласника – це «образ шанованого царя, …відсутнього, ніби присутнього» Варфоломія, «який НЕ брат нам (слов’янам)».
«НЕ можеш поставити НАД собою [царем] ІНОЗЕМЦЯ, який (візантієць, жыд, москаль) НЕ брат тобі», Втор.17:15.
Чому рабовласники (Варфоломій-порошенко) та раби «по-новому» (очолювані Епіфанієм), захлинаючись від ненависті до свободи – до Бога (2Кор. 3:17), наперебій, використовуючи державні окупаційні олігархічні ЗМІ, зомбують паству саме наявністю матеріального-тимчасового видимого пергаменту під назвою «документ» (грецьк. – томос), і зовсім МОВЧАТЬ про зміст цього «томосу» (укр. –документу), МОВЧАТЬ про ті ознаки самоврядування, самостійности та рівноправ’я, які мусить нести в собі СПРАВЖНІЙ томос?
А тому МОВЧАТЬ про свободу в Бозі, бо НЕМА про що говорити. Коли б зміст «томосу» містив ознаки самоврядування, самостійности та рівноправ’я, то нічого не заважає наголошувати на самоврядуванні, самостійности та рівноправ’ї. А коли ознак адміністративної та національної свободи НЕМА, то рабовласники та «раби, підніжки, грязь» Стамбула говорять про рукотворний «томос», про ідола – про золотого тельця, який створив священик Варфоломій (Аарон) для ПОКЛОНІННЯ рабів з України неіснуючому в національній природі візантійському (московському, ватиканському) народові.

«Коли народ побачив, що Мой¬сей довго не сходить з гори (довго нема автокефалії), то зібрався до Аарона (Варфоломія) і сказав йому: встань і зроби нам бога (рукотворний томос про, начебто, «автокефалію»)…. І сказав їм Аарон (Варфоломій): вийміть золоті серги, що у вухах ваших дружин, ваших синів і ваших дочок (дайте мені хабара: ПОДАРУЙТЕ мені Андріївську церкву та з два десятка інших культових споруд, ВСІ золотоносні приходи в діаспорі по всьому світові, КУПУЙТЕ в мене миро, ПЛАТІТЬ щомісячну або щорічну данину…, Єз. 22:12-14), і пр謬несіть до мене. І весь народ ви¬йняв золоті серги з вух своїх і принесли до Аарона (Варфоломія). Він узяв їх з рук їхніх, і зробив з них відлитого тельця («томос» на пергаменті), і обробив його різцем. І сказали вони: ось бог твій, Ізраїлю (Україна)…. І сказав Господь Мойсеєві: поспішай зійти [звідси], тому що розбестився народ твій, який ти вивів із землі Єгипетської; швидко ухилились вони від шляху, що Я заповідав їм: зробили собі відлитого тельця (пергамент під назвою «томос») і ПОКЛОНИЛИСЯ йому (під час передвиборчого президентського туру порошенки), і принесли йому жертви і сказали: ось бог твій (Варфоломій в образі «томосу»)…», Вих. 32:1-4, 7-8.

«Надав і Авиуд, сини Ааронові (дочки Варфоломія, Кирила, Франциска), узяли кожен свою кадильницю, і поклали в них вогню, і вклали в нього куріння, і принесли перед Господом вогонь ЧУЖИЙ (візантійський, московський, ватиканський), якого Він НЕ велів їм; і вийшов вогонь від Господа і спалив їх, і померли вони перед лицем Господнім», Лев. 10:1-2.
Отже, всі, хто повторюють брехню патологічного брехуна порошенки (Тит. 1:10-11), що «Ми сповнені рішучості покласти край …перебуванню ...частині нашої православної спільноти у залежності від російської церкви» (24.08.2018.) автоматично стають такими ж самими брехунами – слугами диявола (Ін. 8:44), по тій простій причині, що «ЧАСТИНА нашої православної спільноти (як то Київський патріархат і УАПЦ) у залежності від російської церкви», від Римської та Стамбульської церков ніколи НЕ перебували.
А коли українські церкви були вільними від будь-якого ЧУЖЕземного рабства, а потім САМІ зголосилися потрапити у прийми до стамбульської мачухи з яйцями (відповідно до умов томосу від 05.01.2018.), то таким чином, ніякого відходу УПЦ КП і УАПЦ від Москви НЕ могло статися в апріорі.
Ця відверта брехня в лице Господа світських і релігійних олігархів відбувається з однією метою, щоб приховати банальний ПРОДАЖ нацменом і олігархом порошенкою вільних від світу цього до КАНОНІЧНОГО візантійського рабства, з корисливою метою потрапити на другий термін президентства, щоб НЕ віддавати мільярдні борги державі та спільникам грабіжництва.
Про стамбульське рабство застерігав ще патріарх Філарет 18.05.2012.: «Коли Москва стала на Вселенського патріарха дуже тиснути, а наш Президент Віктор Ющенко наполягав на тому, щоб Константинопольський патріарх визнав Київський патріархат, то Вселенський патріарх запропонував нам модель, яка нас абсолютно НЕ влаштовує». Ця модель полягала в тому, щоб увійти до складу Константинопольського патріархату, і тоді отримати визнання в його складі. «Якщо б ми хотіли залишатися рабами, то ми б були рабами і Москви. А нам одне рабство пропонували ЗАМІНИТИ іншим рабством. Нам рабство не потрібно. Ми хочемо мати свою церкву. І тому цю пропозицію Константинополя ми (тоді) відкинули».

Таким чином, «Кожен (порохобот в рясі та без) обманює свого друга (служить дияволові), і правди (що українці потрапили до візантійського канонічного рабства) НЕ говорять: привчили ЯЗЫК свій говорити неправду (брехню), ЛУКАВЛЯТЬ ДО ВТОМИ» (Єр. 9:4-5) про «автокефалію», але НІЯКИХ ознак автокефалії, зі змісту «томосу»: самоврядування, самостійности, рівности золотоносної (жили) української філії стамбульського патріархату, ІНОплемінні ІДОЛОпоклонники НЕ наводять.

META
 • 0
 • 0
 • Ответить

Сергію.забирати ніхто не буде.УПЦ МП ПОВИННА ВИКОНУВАТИ ЗАКОНИ ДЕРЖАВИ УКРАЇНА і УПЦ Є РОСІЙСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ.

С-300
 • 2
 • 0
 • Ответить

Законы, которые приняли кастрюли к исполнению не обязательны.

META
 • 0
 • 10
 • Ответить

Московським попам слід не забувати хто давав кошти на будівництво храму.Іприйде час коли треба буде повертати і тоді всі бізнесмени російської церкви побіжать до ПЦУ .На даному етапі буде прийняті поправки в податкове законодавство і стосовно УПЦ МП.(Порада Єфрему)

С-300
 • 5
 • 3
 • Ответить

Еще одна кастрюлька нарисовалась на сайте ) Придет время, когда кастрюли попрутся отбирать храмы УПЦ, только им это дорого обойдется.

любинецкий
 • 8
 • 2
 • Ответить

завтра вам скажут верить в лешого, и найдутся, которые примут его, нового бога.

zero ко
 • 9
 • 3
 • Ответить

шото как обычно
Как и предполагали " большевики" Томос выдан не Синодальный, а Патриарший, то есть процедура затянется до ближайшего заседания Священного Синода.

На этом этапе проблемы носят формальный характер. Проблемы по-сути начнутся чуть папизже, когда до Варфоломея дойдет, что симбиоз старой школы КГБ и особо ценного агента Лолита еще и не таких кидал)))

Ну и плюс с признанием СЦУ пока очевидные проблемы. Демарш одного из трех ключевых Патриархатов-Антиохийского, это только начало кончала...

Ну а пока на Титанике праздничный концерт. Не будем им мешать.

Наколи мне кольщик купола,
Рядом чудотворный томос из Стамбула
Чтоб вещали там колокола
Как на паперти мы Путина обули.

Наколи мне куколь патриарший,
Домик на Мальдивах и трубу,
С газом до Европы уходящим,
Чтоб его видали мы в гробу...

Нарисуй мне домик шоколадный у ручья
Пусть течёт он по майдану струйкой тонкою.
Чтобы от него портной судья
Не отгородил меня решеткою.

Руслан Бизяев

С-300
 • 16
 • 4
 • Ответить

Во время праздничной службы в день Рождества Христова в соборе Святой Софии Епифаний помянул на Великом входе предстоятелей всех православных церквей, в том числе Патриарха Московского и всея Руси Кирилла. И так будет на каждом богослужении. Утритесь, кастрюли.

lenatz
 • 17
 • 2
 • Ответить

А томос-то того, фсё)))))

Vansa
 • 25
 • 11
 • Ответить

А чего криворожские чиновники должны отбирать хлеб у президента, что-то заявлять? Это личная заслуга Порошенко.
Пусть Петр Алексеевич рекламирует эстрадно-цирковую программу "Томос". Сам лично расклеивает на столбах афишы предвыборного шоу. Он может к данному мега-галактическому проекту привлечь своих подопечных расклейщиков объявлений: Менделя, Алабайчика, Восточную петрушку, Эйяфьядлайекюдль, Ивануса 68, Киселева Димона, Storm-чика и других любителей чугуна. У них как раз слюны достаточно для расклейки обьявлений на уличных столбах.

Менделеев
 • 11
 • 20
 • Ответить

його вибір амбітний гном

Vansa
 • 19
 • 5
 • Ответить

Эйяфьядлайекюдль

На кофейной гуще ещё погадай))

Эйяфьядлайекюдль
 • 4
 • 16
 • Ответить

Та шо там гадать. Фсепропало, зубажиння, нафинамбезвиз, нафиганамтомос, мышебратья и прочие противвсехники, вроде тебя.

Vansa
 • 16
 • 4
 • Ответить

Эйяфьядлайекюдль

Если гадать нечем, зачем тогда липнешь чешуёй, плыви дальше, может кто-то праздничным мотылём тебя прикормит.

Эйяфьядлайекюдль
 • 9
 • 18
 • Ответить

Здесь никогда не будет ни РФ, ни ее жалкого подобия. Не пойму, чего ты ждешь.

Менделеев
 • 8
 • 19
 • Ответить

вана ну не полюбляют тут ерфських тролів, віртайся взад на свій челябеньский

Vansa
 • 19
 • 6
 • Ответить

Мендель и Эйяфьядлайекюдль,

Ребята не тратьте зря слюну, у Вас впереди куча агитационной работы.

Менделеев
 • 5
 • 18
 • Ответить

та на тебе якось пілювати

Vansa
 • 16
 • 4
 • Ответить

Мендель
Слюньки в баночку собирай, тебе еще пригодятся))

Менделеев
 • 4
 • 15
 • Ответить

в тебе бутільки в коморі зі слюнями і соплями, вже в нагоді стали

zero ко
 • 27
 • 10
 • Ответить

Томос обязывает Епифания упоминать патриарха Кирилла на богослужениях . это тоже помещается в кастрюлях сцушников.

zero ко
 • 15
 • 4
 • Ответить

Томос о даровании автокефалии прямо обязывает Киевского митрополита поминать всех без исключения Предстоятелей Поместных Церквей. Тоже грешники ? не понимаю зачем вы пердите в лужу лишь бы пёрднуть .

Эйяфьядлайекюдль
 • 5
 • 15
 • Ответить

Ну, правильно, предстоятелей и грешника-сектанта. Шо - не такой Томос дали, теперь кушать не можешь? А я смотрю на зарево по северной границе и понимаю - тот, ой, тот!

Пауков
 • 0
 • 2
 • Ответить

zero ко От тільки у РПЦ немає Томосу про автокефалію, так що статус помісної церкви московіїї під великим питанням)))

Эйяфьядлайекюдль
 • 6
 • 17
 • Ответить

На предложение "а теперь свой Томос покажи", РПЦ стыдливо потупила глаза, покраснела, а потом расплакалась.

zero ко
 • 13
 • 3
 • Ответить

и вот снова

Эйяфьядлайекюдль
 • 8
 • 16
 • Ответить

Шо тебе снова? Когда РПЦ Томос получила? Время и место.

zero ко
 • 13
 • 7
 • Ответить

больное иди проспись и подумай зачем РПЦ томос

Эйяфьядлайекюдль
 • 6
 • 14
 • Ответить

Это от Вселенского патриарха Томос - бумажка, а от Сталина - святыня. Сектант, твоя церковь основана на крови для того, чтобы сеять по миру кровь блвгославляя и прославляя убийц. Моторыле и Путину иконы малюют. Норм?

zero ко
 • 12
 • 6
 • Ответить

у тебя реально вместо мозга даже не кастрюля , а её крышка.

тамерлан1944
 • 0
 • 8
 • Ответить

як російська утворилась? батя Грозного у 15-ому столітті підженився на родичці останнього імператора Візантії, після захоплення всієї її теріторії османами і типу той Вася третій став імператором..хех ...третього Риму....ну і церковники підтягнулися - скориставшись тим, що країни немає - її мусульмани захопили і Константинопольська церква була у скрутному положенні - їй не до інших церков було...

тамерлан1944
 • 1
 • 6
 • Ответить

до речі турки зберігли Константинопольську церкву, що не скажешь про росіян....бо коли Київ зрестили - Москви не було, тому росіяни могли б як і турки оберігати просто церкву, а не змінювати її назву з Київського на Московський Патріархату...

тамерлан1944
 • 0
 • 7
 • Ответить

Вулкан, древні (якщо не враховувати втрату українською церквою незалежності у 17 сторіччі) церкви їх і не мають - Антіохська, Арменська, Російська, Сирійська, Ієрусалімська,

тамерлан1944
 • 0
 • 8
 • Ответить

з тих що мають - не так давно утворились - Естонська, Польська, Албанська, Румунська, Болгарська, Грузинська, Сербська....

Восточный-2
 • 14
 • 25
 • Ответить

Очередное 1001-е доказательство работы рыгов на оккупантов.
Ну ничего. После переименования придется перезаключать договоры на аренду земли, вот тогда и посмотрим насколько сектанты принципиальные.

тамерлан1944
 • 3
 • 13
 • Ответить

а наша "патріотична" місцева влада - типу дуже квапитиметься з тими договорами?

Восточный-2
 • 3
 • 14
 • Ответить

Это сделают на областном уровне

zero ко
 • 17
 • 4
 • Ответить

На литургии 7 января Епифаний упомянул патриарха Кирилла. На кого работает ?

Оюшминальд
 • 15
 • 2
 • Ответить

zеrо ко, как он посмел! Это зрада!

zero ко
 • 13
 • 2
 • Ответить

какой томос такая и зрада )

Оюшминальд
 • 15
 • 3
 • Ответить

zеrо ко, интересно, когда до кастрюль дойдет? Или там эмаль слишком толстая?)))

zero ко
 • 12
 • 2
 • Ответить

например здесь им уже два раза точно все пункты разводилова выкладывали, а они хлопают в кастрюльки и радуются )

тамерлан1944
 • 1
 • 4
 • Ответить

зеро ко, звісно залежна від головної церкви - Константинополя....так всі церкви - залежать від головної, а яким чином Київ повинен залежати від більш молодшої Москви? вище писав....турки зберігли церкву, а Москва - ні, захопивши собі владу в усьому патріархату Київської Русі....хех...До речі - Константинопольська....не Істамбульська....а от Київський патріархат, якимось чином став Київським.....І не вже УПЦ МП - більш незалежніша від Московського патріархату??? ну не розказуйте байки, по першій вимозі з Москви - попи нашої УПЦ МП - бігатимуть як сайгаки....чого не буде з Константинополем...

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Мы в Facebook

Город