Назаров подав скаргу на суддю, яка визнала його винним у службовій халатності

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
Генерал-майор Віктор Назаров подав скаргу на суддю Наталію Самоткан, яка визнала його винним у службовій халатності. Його було засуджено до 7 років позбавлення волі.

До Вищої ради правосуддя надійшла колективна скарга на суддю Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області Наталії Григорівни Самоткан.

Як стало відомо редакції, заявники, серед яких генерал-майор та деякі допитані судом експерти, вважають, що, приймаючи рішення, суддя неправильно трактувала їхні свідчення.

Читайте також: Розгляд апеляції Назарова, винного у збитті Іл-76, продовжиться після експертизи

У коментарі редакції інформпорталу "Перший Криворізький" Іляна Гайдук, сестра десантника Іллі Гайдука, який загинув на борту Іл-76 в ніч із 13 на 14 червня 2014 року сказала: «Таких суддів одиниці… Вона не відмовилась від справи, хоча могла взяти відвід… Цинізм в тому, що людина (Назаров, - ред.) переходить у наступ, а не відчуває вину… Свою вину намагаються переадресувати на будь-кого».

Нагадаємо, раніше Назаров заявляв, що вирок суду був несправедливим.

Судді вдалось з'ясувати, що Назарову було повідомлено про наявність осіб поблизу Луганська з трубою ПЗРК. Тим не менше, він відправив військово-транспортний літак у аеропорт.

Суд вирішив, що внаслідок недбалого ставлення до військової служби генерал-майора Назарова загинуло 40 військовослужбовців та 9 членів екіпажу. Його визнали виним за частою 3 статті 425 ККУ (Недбале ставлення до військової служби) та призначили позбавлення волі в межах санкції статті. Суд вважав за потрібне не позбавляти Віктора Назарова військового звання.

Текст вироку читайте тут.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Украина