Тут і зараз: в Україні запрацював перший екобот

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
В Україні запрацював перший екологічний бот, який дозволяє в режимі реального часу отримувати необхідні екодані.

Про це повідомляє прес-центр Міністерства екології та природних ресурсів України.

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак та група активістів «Save Dnipro» презентували перший в Україні екологічний бот SaveEcoBot, який агрегує ряд екологічних даних, зокрема, екологічні дані із будь-якої області України про конкретне підприємство.

Читайте також: Smart City: чиновники розробили новий мобільний додаток, вивчивши закордонний досвід

Програма дозволяє в режимі реального часу отримувати інформацію про оновлення записів у Єдиному реєстрі ОВД, куди надходять дані від суб’єктів господарювання про наміри здійснювати планову діяльність (будівництво, реконструкція тощо).

«Екологічний бот – це приклад синергії органів влади і громадської ініціативи. Раніше ці реєстри були закриті, окрім реєстру ОВД. Він запрацював півроку тому. Тобто у громадськості не було можливості отримувати необхідну інформацію.

Зараз Мінприроди активно працює з відкриттям усіх даних. Це один із головних наших пріоритетів. Ми розраховуємо, що екобот стане помічником у цій історії»
, - резюмував Остап Семерак.
Він нагадав, що право громадян на отримання екологічної інформації закріплене Конституцією України та багатьма іншими актами екологічного законодавства.

«Мінприроди зацікавлене, щоб якомога більше українців мало безперешкодний доступ до всіх даних, які необхідні для систематизації та реформування сфери довкілля. Я ціную усі дії та зусилля екологічних активістів, які допомагають нам розбудовувати прозору й дієву систему державного контролю за безпекою використання наших природних ресурсів. Це важливий внесок у справу збереження нашого спільного довкілля, і ми вдячні за ті меседжі та ініціативи, які ми отримуємо від наших громад, як у випадку із ініціативною групою "Save Dnipro"», - прокоментував Остап Семерак.

Як повідомили в Мінприроди на цьому етапі SaveEcoBot працює в Telegram і найближчим часом буде доступний в усіх інших популярних месенджерах — Facebook Messenger, Skype та Viber.

Відмітимо, що користування екоботом є безкоштовним. Для того, щоб скористатися програмою, достатньо підписатися на послугу. Інформація про виявлені зміни надходитиметься в режимі он-лайн.

Ознайомитися із програмою можна на сайті SaveEcoBot www.saveecobot.com або в Facebook: www.saveecobot.com


Читайте також: У Мінрегіоні взялися за розробку мобільної програми для українців з інвалідністю
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Кон\"ху\"ций
  • 1
  • 0
  • Ответить

Министр экологии у нас ***! "екологічний бот, який дозволяє в режимі реального часу отримувати необхідні екодані... Програма дозволяє в режимі реального часу отримувати інформацію про оновлення записів у Єдиному реєстрі ОВД" тоесть когда эта информация была на сайте - то ***ня, а вот экобот когда ее расскажет это писец как круто!Ой дурак, считал бы своих лосей дальше, зачем лезть туда где ноль полный.

,Bладислав
  • 4
  • 6
  • Ответить

Тю тут оно скока алкоботов строчат про прелести мокшанеи.

shah
  • 9
  • 0
  • Ответить

Мне так нравится, типа люди остановитесь. Нужно екологию спасать, нужно! Но не ресурсов не средств у меня и тех десять человек не помогут

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Украина