Епатувати мешканців Кривого Рогу спільнота ЛГБТ не буде

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Криворізьких журналістів запросили на прес-конференцію члени та членкині ініціативної групи, яка організовує Кривбас Прайд у нашому місті.

Журналістам розповіли про те, що члени ЛГБТ+ спільноти стикаються із соціальними проблемами та нерівностями.

Наприклад, на законодавчому рівні це неможливість зареєструвати партнерство , а отже неможливість розпоряджатись тіло партнера після його/її смерті, неможливість відмовитись свідчити проти партнера/партнерки у суді, постає ряд питань про право на спадщину.

Криворізька спікера цьогорічного Кривбас Прайду Кіра Кріґер говорить про існування у Кривому Розі булінгу та цькування людей із ЛГБТ+ спільноти. Також мав місце напад на голову криворізької спільноти людей ЛГБТ – Бориса Золотченка. Справа наразі закрита.

Організатори заходу очікують 50-100 учасниць та учасників Кривбас Прайду, який пройде 22 липня. Взяти участь у ньому зможуть як гомосексуальні люди, так і гетеросексуальні.

Оргкомітет Прайду у нашому місті не розголошує наразі маршрут руху колони учасників та учасниць заходу із міркувань безпеки. Участь у заході можлива за умов реєстрації через гул-форму, яка буде розміщена на сторінці Прайду у соцмережі.

Наразі організатори та організаторки працюють із поліцією, щоб врахувати усі можливі нюанси проведення заходу та убезпечити усіх громадян від провокацій.

Читайте також: Всі люди рівні: участь у тренінгу громадського активізму взяти може будь-хто

Під час прес-конференції журналістів запевнили, що із боку учасників маршу рівності немає жодної агресії. Всі відкриті до діалогу. Люди, які вийдуть на Кривбас Прайд, розглядають цей захід винятково як правозахисний.

Враховуючи низьку обізнаність городян щодо правових проблем членів спільноти ЛГБТ+, ініціаторами та ініціаторками проведення Прайду було прийнято рішення не організовувати участь у заходу дів на платформах – Кривий Ріг поки що не готовий адекватно сприйняти екстравагантність.

Тому організаційний комітет повідомив, що на Марш рівності у нашому місті вийдуть люди у традиційному одязі, без зачісок і макіяжу, притаманного дівам. Жодного епатажу.

Також організатори під час брифінгу наголосили, що не мають жодного відношення до будь-кого із політиків, яким приписують у соцмережах та ЗМІ фінансування/проведення/участь у Кривбас Прайд.

Місцевих нардепів наразі не готові ініціатори заходу сприймати як рівноцінних учасників діалогу та людей, які б могли насправді на законодавчому рівні відстоювати права членів спільноти ЛГБТ+ Кривого Рогу та України в цілому.

Читайте також: Соціум не може вплинути на сексуальну орієнтацію, - МОЗ


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
3 час 44 мин

Все хорошо

47 : 08

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com