Які криворізькі університети потрапили у рейтинг «Топ-200 України 2018»

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Вищі начальні заклади Кривого Рогу потрапили у рейтинг українських університетів та інститутів «Топ-200 України 2018».

Рейтинг склали центр міжнародних проектів «Євроосвіта» в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence.

Читайте також: Педагоги з Кривого Рогу представляють місто на міжнародному рівні

У рейтинг університетів та інститутів потрапили такі ВНЗ Кривого Рогу:

  1. Криворізький національний університет;
  2. Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського;
  3. Криворізький державний педагогічний університет;
  4. Донецький юридичний інститут.


Найвищу щаблину серед ВНЗ нашого міста посів Криворізький національний університет, посівши 72 місце. Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського посів 87 місце рейтингу «Топ-200 Україна 2018». Криворізький державний педагогічний університет за експертними оцінками посів 175 позицію. А Донецький юридичний інститут розмістився у рейтингу на 189 місці.

Із повним рейтингом можна ознайомитися на сайті за наступним посиланням.

При складанні цьогорічного рейтингу експерти брали до уваги сучасні тенденції розвитку університетів, окреслені Конференцією IREG-9: «Рейтинги і акредитація - дві дороги до однієї мети» (23-25 травня, 2018р., м. Хассельті, Бельгія) та Конференцією міністрів освіти Європейського простору вищої освіти (24-25 травня 2018 р., Париж, Франція).

На зазначених конференціях було особливо наголошено, що однією із головних тенденцій в системах ранжування університетів є знаходження балансу між створенням нових, критичних знань, результатів досліджень та інновацій і практичною трансформацією цих напрацювань в розвиток сучасного суспільства.

Зазначимо, що експерти зробили висновок, що переважна більшість українських університетів покращує показники за усіма напрямами своєї діяльності. За умов зростаючої конкуренції на ринку освітніх послуг, вони все активніше впроваджують інноваційні підходи в навчальний процес і наукову роботу, налагоджують співпрацю з зарубіжними партнерами, світовим науковим співтовариством, нарощуючи свою участь в освітніх і наукових програмах ЄС Темпус, Еразмус+, Горизонт 2020.

А головним недоліком українських ВНЗ експерти вважають недостатньо інформаційну відкритість. Зокрема, ректори понад 50 ВНЗ ще не виставляють на сайтах університетів звіти про свою роботу. Має місце дуже низька культура (у порівнянні з європейськими університетами) ведення інформаційних ресурсів українських університетів і їх факультетів, особливо англійською і іншими іноземними мовами.

Читайте також: Оскар отримуюють не лише актори, а й викладачі Кривого Рогу
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город