Педагоги з Кривого Рогу представляють місто на міжнародному рівні

Главное фото новости
Фото: Прес-центр КДПУ
1kr.ua
Делегація Криворізького державного педагогічного університету вирушила у Великобританію.

Вчора, 20 травня, представники педагогічного на чолі з ректором університету Ярославом Шрамком прибули з офіційним візитом до Нового університету Бакингемшира (Великобританія).

Як повідомляє прес-центр університету, поїздка є заключним етапом участі команди КДПУ у програмі розвитку лідерського потенціалу університетів України, яку впроваджує Британська Рада в Україні у партнерстві з Інститутом вищої освіти Національної академії педагогічних наук України та Фундацією лідерства для вищої освіти (Велика Британія), а також за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Університет на міжнародному рівні представляють ректор університету Ярослав Шрамко, лідер проектної команди Маргарита Широкова, голова первинної профспілкової організації КДПУ Людмила Бурман, начальник відділу міжнародних зв’язків В'ячеслав Турський і студентка факультету української філології Світлана Ізвєкова.

У межах поїздки заплановано участь у різноманітних заходах, зокрема, на базі факультету проектування та мистецтв «Бекінгемшир Нью Юніверсіті».

«Під час візиту ми презентуємо наш університет, а також зміни, які в ньому відбулись за час участі в проекті. Поділимось досвідом Криворізького педагогічного в підготовці лідерів й зможемо дослідити досвід Великобританії», – розповідає про заплановану роботу лідер проектної команди КДПУ Маргарита Широкова.

Також під час візиту будуть обговорюватися шляхи подальшого співробітництва між університетами.

Читайте також: Величезну вишиванку створили на ґанку Криворізького педагогічного університету


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город