Новий Life Stylе у Кривому Розі - співпраця із поліцією

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Громадськість Кривого Рогу закликають бути активними та долучатись до співпраці із поліцією задля вирішення проблем у місті.

Про це говорили під час зустрічі із канадцем Тоддом Паркером, представником Канадської Поліцейської Місії в Україні. В канадійському Торонто копом Паркер працює понад 20 років.

У різних напрямках роботи поліції спробував себе представник Канади - працював на лінії, із дітьми, із представниками громади, у напрямку забезпечення дорожнього руху, попередження сексуального насилля. З Україною, говорить гість, готовий поділитись набутим досвідом. Працює у нашій країні з вересня. Із задоволенням працював би із нашими полісменами, бо бачить в них потенціал і запал.

Читайте також:
Ти зайняв чуже місце! Патрульні Кривого Рогу працюють із водіями

Представник Департаменту патрульної поліції України Євген Мамушкін розповів, що із самого початку заснування у нашій країні патрульної поліції керівництво наполягало на близькому спілкуванні інспекторів із громадянами.

Спершу цього, визнає полісмен, інспектори розуміли, адже вважали основною метою роботу із правопорушниками. Втім, завдяки співпраці із канадцями українцям вдалось переконатись у тому, що таке спілкування необхідно для порозуміння громади із охоронцями порядку. Особливу увагу приділяють нині дітям, людям, які мають особливі потреби.

Читайте також: Криворізьких патрульних готові підтримати канадці

Учасникам зустрічі координаторка Інноваційного Фонду взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства Катерина Каймашникова розповіла про взаємодію Фонду із патрульними на території всієї України. Бориспіль, Полтава, Слов'янськ, Краматорськ - міста, в яких пілотно вже впроваджено проекти. Інформування громади необхідне нині, як ніколи.

Досвід співпраці у Кривому Розі - перший. Кажуть, тим, хто подасть на відбір проект ( а це можуть зробити ГО, наприклад) готові надати консультативну допомогу та фінансову.Читайте також: Копи Кривого Рогу вчать мову жестів

"Співпраця із патрульними - певного роду LifeStyle. Якщо ви готові працювати для суспільства - вам до нас",- говорить Катерина Каймашнікова.

Наталія Малега, інспекторка відділу зв'язків із громадськістю УПП у Кривому Розі, говорить, що співпраця із благодійними організаціями для них не нова, і вважає її необхідною. Ініціювати спільну роботу мають самі громадяни, оскільки їм самим більше видно проблеми, з яким доводиться стикатись щодня.

Наприклад, Наталя говорить, що за добу патрульні отримують приблизно 20 викликів для урегулювання сімейних сварок.

Читайте також:
Do you speak english? А копы Кривого Рога теперь будут

На заході також був присутній нинішній очільник патрульної поліції Кривого Рогу Дмитро Гладчук.

Городяни бояться інколи спілкуватись із патрульними. Тому потрібно більше працювати на подолання бар'єру.У канадського Фонду нема суворих критеріїв відбору проектів, тому закликають - усі громадські організації можуть спробувати власні сили.

Проекти мають бути реалізовані протягом 2-6 місяців. Фонд готовий виділити до ста тисяч гривень на реалізацію проекту. Подати заявку можна тут.

Пишіть у фейсбук, аби дізнатись деталі.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
40 мин

Все хорошо

14 : 17

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com